Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 284 80.5%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 52 14.7%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 17 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    353
Konuyu Luffy Reis'e getirmeye gerek yok.

Sırf şu tartışma özerinden yürürsek bile Dof dövüşü alır. Kata'nın Dof'u öyle tekleyecek, ikileyecek üçleyecek saldırıları var mı ? Yok.
Kata'nın Dof'u yenmesi için sağlamdan belli bir süre dövmesi gerekmiyor mu ? Gerekiyor. Eee gereksin elini koyar iyileştirir. Zaten Viz'e göre sıfır kilometre organ da yapıyormuş.
Belli bir süreden sonra Kata'nın K hakisi de bitince gg wp :artiz:

Luffy'e sormuşlar Dof mu Kata'dan güçlü yoksa Kata mı Dof'tan ?
Luffy cevap vermiş, ben anlamam basar geçerim :hhh:
Az sakin olun fandaşlar sıkıntı yok.

Adam boşuna yeraltı dünyasının kralı değil yani:oleyo:. Silah tacirliği, meyve satışı, suikast, adam kaçırma, devlete adam sokma, yasadışı deneyler. Bir genelev işine girdiğini görmedik herifin, gerçi onu da Cp'ler Stussy vasıtasıyla ele geçirmiş, o da bize kalsın demişler:D.
Çocuk kaçırma ile savaş suçu da var :)

Sırf şu tartışma özerinden yürürsek bile Dof dövüşü alır. Kata'nın Dof'u öyle tekleyecek, ikileyecek üçleyecek saldırıları var mı ? Yok.
Kata'nın Dof'u yenmesi için sağlamdan belli bir süre dövmesi gerekmiyor mu ? Gerekiyor. Eee gereksin elini koyar iyileştirir. Zaten Viz'e göre sıfır kilometre organ da yapıyormuş.

Konu dayanıklılığı zaten.:D Onun için konu buraya geliyor. Ama her şeyin sınırı var. Dof'un da sınırı yetmez Katakuri'ye.

Luffy ise dediğin gibi. :D Güzel savunuyorsun ha.

Konu dayanıklılığı zaten.:D Onun için konu buraya geliyor. Ama her şeyin sınırı var. Dof'un da sınırı yetmez Katakuri'ye.

Luffy ise dediğin gibi. :D Güzel savunuyorsun ha.
Dof'un dayanıklılığı bana yeter gibi geldi ama tabi Luffy Reis'in gelişim payı bu işi bozabilir. Son bölüm Kata için iyi olmadı fazla etkisiz bir düşüş gerçekleştirdi. En azından son vuruşun etkisi Kata'nın arkasındaki duvarlara zemine falan yansısa fena olmazdı.

İşin özeti Luffy'nin sergilediği dayanıklılık, Dof'u biraz avantajlı bir konuma taşıdı çünkü dayanıklılık üzerine dövüşler dönüyor gibi. Tabi herkes bir Luffy olamaz fandaş insanlar işin bu kısmını unutuyor :artiz:

Hop, orada dur. Kata reyiz alır. Gözlem bitene kadar Dof paketlenir zaten. Bu gözlem sayesinde uyanışını düzgün kullanamayacağını düşünüyorum Dof'un. Büyük ihtimalle uyanış yapılacak yeri ilk dönüştüren kolay kolay kontolünü bırakmaz. Kata da Dof'un yapacaklarını önceden görebileceği için sıkıntı yok. Karşılıklı en iyi savunmalarını bitirseler bile (kuş kafesi( elbette bir sınırı vardır) ve gözlem) Kata'nın silahlanması daha iyi olduğu için alır.

Hop, orada dur. Kata reyiz alır. Gözlem bitene kadar Dof paketlenir zaten. Bu gözlem sayesinde uyanışını düzgün kullanamayacağını düşünüyorum Dof'un. Büyük ihtimalle uyanış yapılacak yeri ilk dönüştüren kolay kolay bırakmaz. Kata da Dof'un yapacaklarını önceden görebileceği için sıkıntı yok. Karşılıklı en iyi savunmalarını bitirseler bile (kuş kafesi( elbette bir sınırı vardır) ve gözlem) Kata'nın silahlanması daha iyi olduğu için alır.
Bence de Kata'nın yenme ihtimali daha fazla %55'e %45 diyeyim :good:

Dof'un dayanıklılığı bana yeter gibi geldi ama tabi Luffy Reis'in gelişim payı bu işi bozabilir. Son bölüm Kata için iyi olmadı fazla etkisiz bir düşüş gerçekleştirdi. En azından son vuruşun etkisi Kata'nın arkasındaki duvarlara zemine falan yansısa fena olmazdı.

İşin özeti Luffy'nin sergilediği dayanıklılık, Dof'u biraz avantajlı bir konuma taşıdı çünkü dayanıklılık üzerine dövüşler dönüyor gibi. Tabi herkes bir Luffy olamaz fandaş insanlar işin bu kısmını unutuyor :artiz:
Sorma herkes Luffy olmuş seride dayanıyor. Bu arada bir analiz atılmış Luffy'nin Katakuri'ye vurduğu atakla ilgili. 895.bölümde aralarında 5 metrelik bir boşluk olan Kata ve Luffy'nin 896.bölümde aralarındaki mesafenin baya açıldığını gözlemişler, çizmişler. Katakuri o atak ile nereden baksan 30 metre sürüklenmiş dediler. Tabi ne kadar katılırsın bilemem.

Sorma herkes Luffy olmuş seride dayanıyor. Bu arada bir analiz atılmış Luffy'nin Katakuri'ye vurduğu atakla ilgili. 895.bölümde aralarında 5 metrelik bir boşluk olan Kata ve Luffy'nin 896.bölümde aralarındaki mesafenin baya açıldığını gözlemişler, çizmişler. Katakuri o atak ile nereden baksan 30 metre sürüklenmiş dediler. Tabi ne kadar katılırsın bilemem.
O kadar geriye gidip uçmaması fazla saçma olmaz mı ?
Gerçi olabilir Luffy'nin de 30 metre zemine girdiğini düşünürsek.

Gerçekleri yazalım artık. Kata bu dövüşü alır forum sakinleri. Kimse kendisini kandırmasın. Yalnız ezer geçer gibi yorumlara gülüyorum sadece. Dof çok üst düzey birisi. Zorlu bir dövüş olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık