Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 283 80.4%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 52 14.8%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 17 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    352
K.hakisi iyi adam yarım metre yanındaki adamı farketmemiş hala iyi diyorsun :/
Geleceği gören adam Phytonu fark edemedi bu bölüm. Eğer bir şeyin olmasını beklemiyorsan daha kolay yersin atağı. Kata savuşturduğunu düşündüğü için, Dof da bir anda saldırı gelemeyeceğini düşündüğü için yiyor o saldırıyı. Bu gözleminin sıfır olduğu anlamına gelmez.

Geleceği gören adam Phytonu fark edemedi bu bölüm. Eğer bir şeyin olmasını beklemiyorsan daha kolay yersin atağı. Kata savuşturduğunu düşündüğü için, Dof da bir anda saldırı gelemeyeceğini düşündüğü için yiyor o saldırıyı. Bu gözleminin sıfır olduğu anlamına gelmez.
Peki yediği diğer darbeleri nasıl açıklıyorsun :/ Kata ilki hariç hepsini gördü.

Tamam Hadi Kata G4 Luffy'yi bildiğin dövmesine rağmen hadi Doflamingo'yu yenemeyecek olsun. :D

Bu Doflamingo bu kadar gözlem hakisi olan, bu kadar G4'lü hasar yiyip hala rakibini dövebilen adamı nasıl yenecek onu anlamadım?

Bu bölüm Kata da darbe yediģi yerleri kokaliyordu aynı seyi Dof da yaptı lakin Dof k haki fakiri ilan ediliyor, ilginç hakikaten. Boundmandan yedikleri darbe sayıları aynı tepkileri bile aynı mangakanın mesajı bu kadar açıkken hala Dof < 3. Komutan hayat negzel öyle kuşlar böcekler :)

Bu bölüm Kata da darbe yediģi yerleri kokaliyordu aynı seyi Dof da yaptı lakin Dof k haki fakiri ilan ediliyor, ilginç hakikaten. Boundmandan yedikleri darbe sayıları aynı tepkileri bile aynı mangakanın mesajı bu kadar açıkken hala Dof < 3. Komutan hayat negzel öyle kuşlar böcekler :)
Katakuri G4 karşısında bildiğin dövüşüyor. Yerden yere vurabiliyor Luffy'yi.
Dof ise kum torbası gibi ada turu yaptı G4 karşısında.

Doflamingo G4 Luffy'yi ne net görüyor ne de karşı koyabiliyor ne de hasar verebiliyor. Diğeri ise hem saldırıdan kaçabiliyor, hem de üstüne hasar vurup pert ediyor Luffy'yi saldırıları ile.

Bir de KAta'nın karşısında kendini geliştirmiş Luffy var. Dof'un karşısındaki seviyedeki değil yani.

Gençler yanlış bir hesaplama olmuş. Lawın itlik hainlik ve düzenbazlık sayesinde gelen shock saldırısından sonra Doflamingo %60 a değil %12ye düşmüş. Yani Dof alır.

Peki yediği diğer darbeleri nasıl açıklıyorsun :/ Kata ilki hariç hepsini gördü.
Bak ben Kata alır diyorum zaten, adamı gözlemi hiç yok mertebesine getirmeyin diyorum. Adam hıza ayak uyduramadan savunamamış ama silahlanma basıp hasarı azaltmayı başarmış. Kata da bir dahaki seferde daha iyi dikkat edip o saldırıyı yememiş. Kata'ya yapılan saldırı ve gözlem derecesi ile Dof'a yapılan saldırı ve gözlem derecesi aynı mantıkta. Kata'ya yapılan saldırı çok aşırı hızlı ki mangaka ilk çizimde çizmedi bile.

Bak ben Kata alır diyorum zaten, adamı gözlemi hiç yok mertebesine getirmeyin diyorum. Adam hıza ayak uyduramadan savunamamış ama silahlanma basıp hasarı azaltmayı başarmış. Kata da bir dahaki seferde daha iyi dikkat edip o saldırıyı yememiş. Kata'ya yapılan saldırı ve gözlem derecesi ile Dof'a yapılan saldırı ve gözlem derecesi aynı mantıkta. Kata'ya yapılan saldırı çok aşırı hızlı ki mangaka ilk çizimde çizmedi bile.
Şöyle bir gerçek var. Bir karakterde k.haki kullanımı varsa Oda bunu en az 1 kere net şekilde belli ediyor. Siyah arka plandır vs. Dofta bu hiç olmadı. Bunlar hep varsayım. Luffy, Dofa g2 çaktığında adam eller göbeğe değene kadar farketmedi. Sonra bir bakış atma ve armament basma var hızlı şekilde. Bunlar hep refleks.
Bkz;

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık