Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Kardeşlerin Impel Down Baskını!

Charlotte Kardeşler Buradan Çıkabilir Mi?

• Kullanılan toplam oy
    149
Magellan Venom Demon ile orayı cehenneme cevirir...
Dokunduğu hem zehirleniyor hem yanıyor asit bazlı birşey.
Magellan Shiryuu dan 1 tık üstündü. Shiryuu 2 yıl sonra Yonkou 2. adamı oldu.
Bunun daha zehirli gazı var Zou da kullanılan gibi..
Kimse kimseyi tekleyemez burada...

Buraya girerler ama çıkamazlar kimin kazandığının önemi yok.Luffy gibi bal yok onun yerine donut falan var ve Teach gibi hipnozla çıkartacak adam da yok.İçeri yatmaya girerler.

Magellan varsa diğerlerine bakmama bile gerek yok venom adam shici kabasakala ve tayfasına tek atıyodu,burda geleceği gören kataya zorlanır ama genede alır,diğerlerini zaten zorlanmaz bile.

Ya Magellan da biraz anormal bir adam Teach gibi. Çok güçlü göstergeleri de var, Karasakal ve tayfasına yaptıkları, bir ton güçlü adamın ondan kaçması, konumu, itibarı gibi. Bir de o sıralar Luffy'nin çok aciz gösterilmemesi için bir kaç atağından kurtulması var. Bence Luffy'nin bir kaç atağından kurtulması ve ona vurabilmesi(Ki unutulmamalı bu adam logia değil amiraller gibi ve belki Luffy'nin iradesi en yüksek olduğu dövüşlerden biri, kardeşini kurtarmak için dövüşüyor.) bu adamın itibarını azaltmamalı diye düşünüyorum.

Ki Karasakal' da küçümsenecek bir adam değil, 2 yıl öncesinde dahi kalbur üstü, Yonkou'nun gelip uyarma hissiyatı duyduğu bir adamdı. Bunlar atlanmamalı.

Luffy'nin iki yıl önce logia olmayıp vurabildiği ve hasar veremediği kimse yok zaten adam akıllı. Yani biraz bu taraftan bakmak gerek.

Magellan sağ kol ya da ikinci adam seviyesi bir adam.

Kuma'nın ise tartışmaya açık pek bir tarafı yok, koy Katakuri'nin karşısına sabaha kadar dövüşür.

Not: Dövüşü tekrar okudum. Katakuri vs Luffy'den bir farkı yok, tek farkı Magellan darbe alabiliyor, Katakuri ise bedenini boşaltıyor. :D

Son düzenleme:
Katakuri Magellan'ı rahat alır bence ya. Kuma da sıkıntı olacaktır ama herhangi bir şeker komutanı alabilir bence Kuma'yı (ya da direkt Oven). Smoker ve Law fazla bir şey yapamaz, en fazla oyalarlar.

Onları 30 milyonluk adama yenilen Croco, balık, 50 milyon ödülü olan bir başka çöp, Pasifista'yı (?) zar zor yenen Luffy, Akainu'dan tek yiyen bir okama olarak düşününce bunları kovalamanın o kadar büyük bir şey olmadığını anlayabilirsin. :D

Ben Iki yıl önceki Luffy'den dayak yedi demiyorum zaten. Tek atması gerekirken gidip önünde diz çöktü, mesele orada. O yumrukta istediği kadar irade olsun, iki yıl önceki Luffy'nin aynısını Cracker, Dof veya Katakuri'ye yapabileceğini düşünüyor musun? Bu saydıklarımın üçü de durum ne olursa olsun, tekler geçerdi. O yüzden bu adam sağ kol falan etmez. Üçüncü adam da etmez.

Aynı Dof level adam ve tayfası daha sonra Magellan'a ne yaptı peki? Teach orada Magellan'ın da kendisi gibi durup konuşacağını falan düşünüyordu, sonuçta tek yedi. Herkesin kendisi gibi bosbogaz olmadığını farketse o saldırıyı da savuşturabilirdi.

Kuma'ya gelince, pek zeki sayılmaz öncelikle. Ben zaten güçsüz demiyorum, ederi en fazla 4. adamdır diyorum. 4. Adam dediğin, Dof ile dövüşen Luffy zaten. Dof da 3-4 arası bir şey. İki yıl önceki Zoro'nun kesebildiği adama G4 ne yapardı peki? :ehe:

Zoro'ya karşı merhametli davrandı evet. Normalde tekler geçerdi. Ama bilerek kendini kestirmedi. Orada merhametli davranan Kata veya Marco falan olsa Zoro kesebilir miydi? Sanmıyorum. Dragon'un sağ kolu olayı da pek belli değil. Hala Sabo'nun üstünde bir adam olabilir.
Ya Magellan da biraz anormal bir adam Teach gibi. Çok güçlü göstergeleri de var, Karasakal ve tayfasına yaptıkları, bir ton güçlü adamın ondan kaçması, konumu, itibarı gibi. Bir de o sıralar Luffy'nin çok aciz gösterilmemesi için bir kaç atağından kurtulması var. Bence Luffy'nin bir kaç atağından kurtulması ve ona vurabilmesi(Ki unutulmamalı bu adam logia değil amiraller gibi ve belki Luffy'nin iradesi en yüksek olduğu dövüşlerden biri, kardeşini kurtarmak için dövüşüyor.) bu adamın itibarını azaltmamalı diye düşünüyorum.

Ki Karasakal' da küçümsenecek bir adam değil, 2 yıl öncesinde dahi kalbur üstü, Yonkou'nun gelip uyarma hissiyatı duyduğu bir adamdı. Bunlar atlanmamalı.

Luffy'nin iki yıl önce logia olmayıp vurabildiği ve hasar veremediği kimse yok zaten adam akıllı. Yani biraz bu taraftan bakmak gerek.

Magellan sağ kol ya da ikinci adam seviyesi bir adam.

Kuma'nın ise tartışmaya açık pek bir tarafı yok, koy Katakuri'nin karşısına sabaha kadar dövüşür.

Not: Dövüşü tekrar okudum. Katakuri vs Luffy'den bir farkı yok, tek farkı Magellan darbe alabiliyor, Katakuri ise bedenini boşaltıyor. :D

Şu yorumuma ek olarak, bir de seri biraz dengesiz beyler. Misal Magellan'ın zehri duvarları eritir içine çökertirken, mr 3'ün mumuyla kaplanmış Luffy'nin yumruklarını etkilemiyor. Dediğim gibi biraz da konum açısından bakmak gerek işe, çünkü mantığa oturtamayacağımız çok şey var.

@Mercury

Ek olarak Magellan sadece ilk saldırıdan etkileniyor. Diğer saldırıları yedikten sonra bile rahatça tükürebiliyor, tam tükürürken vurmasına rağmen. Ey Magellan.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık