Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi Kitap Tartışma

Senin favın kim? 4. Aegon mu?
Targay pek sevmem. :bilmem:

Başarılı bulduğum isimler var, en iyileri cidden alanlarında en iyileri oluyor. En kötüleri ise en kötüleri. Ortaları pek yok.

İkisi de Targaryen ismi ama. Blackfyre Targaryen'lerin hanedan kılıcı, Daemon Targaryen'lerin hanedan isimlerinden. 🤭

Cole'u bile bu kadar seven Red ona bildiğin tapınır ajdfksd
Siyah>kırmızı, yoksa yeşili mi tercih edersin?

Siyah>kırmızı, yoksa yeşili mi tercih edersin?
Siyah=Kırmızı
Ben Blackfyre'ların ikincil bir hanedan olarak devam etmesini isterdim, ki Kral Daeron da bunu istiyor gibi. Onlara toprak ve unvan veriyor. Böylece Westeross'ta dört Valyria hanedanı olmuş olurdu ve Targ'ların soyu tükendiğinde ikinci seçenek direkt Blackfyre'lar olurdu. Osmanlı Hanedanı ile Giray hanedanı gibi. Zaten aynı kanı taşıyorlar tamamen.

Y*şil mi 🤮

@İnari bi teoriden bahsetmiştin Blackfyre ile ilgili. O değil de Dark Sister olabilir mi.

Dark Sister da blackfyre da Brynden'ın eline geçmiş, o yüzden hayır diyemem. Fakat Jon'da Blackfyre bulunması daha doğru olur bana göre.

Edit: Blackfyre da Longclaw da bastard sword olarak geçiyordu yanlış bilmiyorsam, dark sister için öyle deniyor mu bakmak lazım

Son düzenleme:
Şu "Ejderi uyandırm" muhabbeti Jon'da yok, aklı başında Targlardan o. Aegon ve Dany'de ise delilik var, özellikle Dany'de. Jon'dan iyi ikinci adam da olur, fazla triplere gireceğini sanmıyorum.
Aegon'da ne gördük ki deliliğe dair?

Jon'un ejder Rheagal olursa Jon>aegon derim ben, olmaz öyle 2.adam dkkdks

Aegon'da ne gördük ki deliliğe dair?

Jon'un ejder Rheagal olursa Jon>aegon derim ben, olmaz öyle 2.adam dkkdks
Bir Dany kadar olmasa da Tyrion'a karşı cyvasse oyununu kaybettikten sonraki davranışları için dedim.

Gerçi daha baya genç, baya düzgün eğitilmiş birisi. Tyrion bile toy olmasına rağmen çok ideal bir prens diyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık