Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Buggy, Hangi Karakterleri Emri Altına Alır?

Buggy Kimleri Emri Altına Alır ?

• Kullanılan toplam oy
    141
Yorumlarıma gülücük atmışlar. Trollemeye iyice alışmışlar, dediğim çıkmış. Cross Guild ilk çıktığında troller "Crocodile emrine girmiş Buggy'nin, adamlari var zaten güçlü o da gitmiş" diye hikâye anlatıyordu. Kimsenin emrine girmez dedik ama işte "Girmiş işte" diyorlardı. Gördük, gülmeye devam... :D ;)

Yorumlarıma gülücük atmışlar. Trollemeye iyice alışmışlar, dediğim çıkmış. Cross Guild ilk çıktığında troller "Crocodile emrine girmiş Buggy'nin, adamlari var zaten güçlü o da gitmiş" diye hikâye anlatıyordu. Kimsenin emrine girmez dedik ama işte "Girmiş işte" diyorlardı. Gördük, gülmeye devam... :D ;)
Yalnız Croco demişler hep Mihawk’a ihtimal veren çok azmış.

Ben attım gülücükleri pişman değilim sonuçta emrimdesin sen ütopya derken Ben One Piece diyorum aramızdaki fark :sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık