Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Breaking Bad (2008-2013)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 66 94.3%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 4 5.7%

• Kullanılan toplam oy
    70
Bahsini yaptığın şeye rağmen Oz gelmiş geçmiş en iyi dizidir. O yüzden aynı klasmanda olmadığı kısmına katılıyorum aynı şeyi söyledim zaten. Saul'u bir ara izlerim de BB öncesini anlatıyor olması ve işlenecek potansiyel karakterlerin sonunu biliyor olarak izlemek aynı tadı vermez bende diye düşünüyorum. WW yok ayrıca. Saul'un hatırına bakarım ama yakın vakitte değil.
Ben de senin gibi düşünüyordum, ama şu an hangi dizinin daha iyi olduğuna karar vermekte zorlanırım, öyle diyeyim. Potansiyel karakterleri sonunu biliyorsun, ama o noktaya nasıl geldiklerini bilmiyorsun. Hector Salamanca'yı kartel patronu olarak izlemek için bile şans vermen lazım.

Bahsini yaptığın şeye rağmen Oz gelmiş geçmiş en iyi dizidir. O yüzden aynı klasmanda olmadığı kısmına katılıyorum aynı şeyi söyledim zaten. Saul'u bir ara izlerim de BB öncesini anlatıyor olması ve işlenecek potansiyel karakterlerin sonunu biliyor olarak izlemek aynı tadı vermez bende diye düşünüyorum. WW yok ayrıca. Saul'un hatırına bakarım ama yakın vakitte değil.
Bence Saul’un değil Mike’ın hatrına bak diziye. Akıyor akıyor. Kesinlikle bb kadar iyi bence daha iyi ..

Tekrar başladım 3.sezonun yarısına geldim de Skyler ne pislik kadın harbiden. Kocasını kötü bir şey yapmaktan ve yalan söylemekten suçluyor ama aynısını yapan adamla kocasını aldatıyor. Nerden tutsan elinde kalıyor.

Tekrar başladım 3.sezonun yarısına geldim de Skyler ne pislik kadın harbiden. Kocasını kötü bir şey yapmaktan ve yalan söylemekten suçluyor ama aynısını yapan adamla kocasını aldatıyor. Nerden tutsan elinde kalıyor.
Walter daha kabahatli o konuda. Dizide gıcık, pislik diyebileceğim bi Hank'in eşi vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Walter daha kabahatli o konuda. Dizide gıcık, pislik diyebileceğim bi Hank'in eşi vardı yanlış hatırlamıyorsam.
Walt kabahatli ona lafım yok da adamdan suçlu ve yalancı diye ayrılmak istiyorsan niye aynısını yapan adamla kocanı aldatıyorsun burda bitiyor olay zaten. Ted de gayet para aklayan ve yalan söyleyen biri. Skyler'a şirketin durumunun çok iyi olduğunu söylemişti işe girmeden önce. Ki Walt ne kadar kabahatli olsa da aldatılmayı hakketmedi ayrı konu. Ne Ted'le ne başka biriyle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık