Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Boundman vs. Snakeman

Hangisi yener

• Kullanılan toplam oy
    82
Boundman Kaido gibi bir adamı sırt üstü yatırıp gökteki yıldızları seyrettirdi.Ayıldım dedi adam.Snakeman aynı şekilde yıkabilir mi ? Benim cevabım hayır.

Mangaka 3 novayı en güçlü imza saldırılarıyla çizerken Luffy'e Boundman formunu açtırdı.King Kong Gun o formda yapılıyor.Elindeki en iyi saldırı ve savunma Boundman formunda olduğundan adam ona geçiyor basitçe.
G3ün yıkabildiği yerde Snakeman'in yapamayacağını düşündüren ne ? Snakeman saldırı gücü olarak oldukça güçlü bir form bu arada.Jet culverin atağı Kata'yı kg kadar uçuruyordu.KC saldırısının etkisi zaten malum.Black mamba de oldukça güçlü bir teknik.Ki Snakeman formundayken Luffy parmaklarının uçlarıyla vuruyor.O hız ve deliciliği harmanlayıp vuruyor Snakeman yani.Snakeman bana göre overallda daha iyi bir form.Saldırı gücünde yakın, saldırı hızı ve hareket hızında daha üstün, çok daha kompleks,tahmin edilemeyen saldırılara sahip bir form Snakeman formu.Boundman'in savunmasının daha iyi olduğunu gösteren hiçbir şey yok bu arada.

Boundman Snakeman'ı ters yatırır düz sever. Sabaha kadar. Kata gibi özel adamlar veya Luffy'nin tepki vermekte zorlandığı aşırı hızlı, çevik rakipler için daha uygun bir form sadece Snakeman. Luffy'nin en güçlü formu boundmandır, gtü başı ayrı oynayan ve benim gözümde işleyiş mantığının zerre inandırıcılığı olmayan Snakeman'ı ilk gördüğüm günden beri sevmiyorum zaten. Uzadıkça hızlanıyormuş bi sallıyorsun iki saat kendi kendine dolaşıyormuş falan :/ lütfen bunu bir daha kullanma Luffy.

Boundman Snakeman'ı ters yatırır düz sever. Sabaha kadar. Kata gibi özel adamlar veya Luffy'nin tepki vermekte zorlandığı aşırı hızlı, çevik rakipler için daha uygun bir form sadece Snakeman. Luffy'nin en güçlü formu boundmandır, gtü başı ayrı oynayan ve benim gözümde işleyiş mantığının zerre inandırıcılığı olmayan Snakeman'ı ilk gördüğüm günden beri sevmiyorum zaten. Uzadıkça hızlanıyormuş bi sallıyorsun iki saat kendi kendine dolaşıyormuş falan :/ lütfen bunu bir daha kullanma Luffy.
Boundman vs Snakeman'in cevabını bence Kata Boundman'e karşı verdi hocam :)

Rakibine göre değişir. Boundman ezer, Snakeman deler. Snakeman hali Luffy'yi daha çok yakısıyor bence, yüzü Dragon'u andırıyor.

Son düzenleme:
Snakeman > Boundman > Tankman > Snakeman

Yada daha kısa özetle Hız > Güç > Savunma > Hız :)

Snakeman'de Tankman'e hasar verecek çap yok. Boundman snakeman'in hızından kaçamaz. Boundaman'de Tankman'i deler.

Benim gözümde her zaman G2>G3 olmuştur. Culverin'in Jet versiyonu var mesela Snakeman'da. Onun için bu formlar arasında da Snakeman>Boundman diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık