Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Ben bu Boruto'nun animesi kadar boş bir anime görmedim. Animeyi resmen fiiller izletmek için yapmışlar. Fillerde güzel olsa bari. Boruto ve yancıları ordan oraya gidip saçma kurgularla adam dövüyorlar. Naruto'da da çok filler vardı ama bundan iyidi. Boruto karakteri de hiç orijinal tarafı olmayan bir karakter. Naruto'nun daha sinir bozucu hali.

Bayadır izlemiyorum ilk 10-15 bölümü izlemiştim galiba sadece. Bölüm biriksin diye bırakmıştım.

İzlenilecek durumda mı şu an? Yoksa bekleyeyim mi?

Bayadır izlemiyorum ilk 10-15 bölümü izlemiştim galiba sadece. Bölüm biriksin diye bırakmıştım.

Izleme :D

Sana özel Momoshiki arc oneriyim. Serideki tek güzel yer.

Sasuke'nin baba olma ile ilgili tek filler baya güzeldi. Orada Kakashi de var. 95. bölüm

Ayrıca Gai ve Kakashinin olduğu 3 5 bölümlük filler. Gerisi fasa fiso

Beklemek sadece daha fazla bölümün birikmesine neden olur. İzlemeyeceksen sorun yok ama eğer günün birinde izleme niyetinde isen hiç durma başla. Hemen bitmeyecek çünkü, sonra yüzlerce bölüm zor gelir sana. Yavaş yavaş, ark ark izleyebilirsin, arklar kısa, basit ve biribiri ile alakasız. İzlemesi kolay bu nedenle.

Izleme :D

Sana özel Momoshiki arc oneriyim. Serideki tek güzel yer.

Sasuke'nin baba olma ile ilgili tek filler baya güzeldi. Orada Kakashi de var. 95. bölüm

Ayrıca Gai ve Kakashinin olduğu 3 5 bölümlük filler. Gerisi fasa fiso
Teşekkürler Aydenim:sapkali: hele şu son kısmı okuyunca heyecanlandım. Gai ve Kakashi kalp ben.
Beklemek sadece daha fazla bölümün birikmesine neden olur. İzlemeyeceksen sorun yok ama eğer günün birinde izleme niyetinde isen hiç durma başla. Hemen bitmeyecek çünkü, sonra yüzlerce bölüm zor gelir sana. Yavaş yavaş, ark ark izleyebilirsin, arklar kısa, basit ve biribiri ile alakasız. İzlemesi kolay bu nedenle.
Teşekkürler:sapkali: Bu arada arklar cidden birbiriyle alakasız mı?
Bak bu üzdü:/ neden alakasız ki? Bir hedef veya vizyonu yok mu Boruto’nun? Veya bir konu etrafında dönmüyor mu seri? Üzüldüm şu an:(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık