Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Oda’nın dövüş çizebilme yeteneği oldukça sınırlı. Çizdiği iyi sayılabilecek tüm dövüşlerde de seri çok yavaş gittiğinden sahne bi oraya bi buraya dönüp vsnin güzelliğini kaybettiriyor.
Yanına bir iki tane dövüş kareografileri yapabilen çizer arkadaşlar alsa bari. Hiç olmadı mangada değilse de animede bu boşluğu dolduran birileri olması lazım. Animesi her geçen gün daha da hüsran oluyor en azından dövüş kareografileri iyi olursa seyir zevkini yüksek tutar.

Yanına bir iki tane dövüş kareografileri yapabilen çizer arkadaşlar alsa bari. Hiç olmadı mangada değilse de animede bu boşluğu dolduran birileri olması lazım. Animesi her geçen gün daha da hüsran oluyor en azından dövüş kareografileri iyi olursa seyir zevkini yüksek tutar.
Önce birinin animatörlere ışık patlamalarının dövüşü güzelleştirmediğini söylemesi lazım. Animede dövüş sahneleri mangadan da kötü malesef

kafamdaki deli soru bu çöpün nasıl hala devam ettiği üzerine. okurken sıvı kaybı yaşıyorum diye bırakmıştım, naruroya yapılanları hala kaldıramıyorum. ulan kişimotonun piç ettiği yetmedi sanki mezarında ölü tekmeliyorlar bu ne boş bi seri la.

ps su kaybı kusmaktan ötürü

Bugün bir video gördüm galiba Jiraiya da görünmüş seride. Ulan zorla başlatacaklar şuna. Bitmemiş ve uzun süre bitmeyeceği kesin serilere başlamak istemiyorum ama dayanamayacak gibiyim.

Bugün bir video gördüm galiba Jiraiya da görünmüş seride. Ulan zorla başlatacaklar şuna. Bitmemiş ve uzun süre bitmeyeceği kesin serilere başlamak istemiyorum ama dayanamayacak gibiyim.
O Jiraiya klonu kashin koji ismi cyborg o amado jiraiyadan ilham alarak yaptı Spoiler oldu ama jigen ile savaşırken ölmedi ama kaçmayı başardı sannin tetkikleri kurbağa ve rasengan da kullanıyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık