Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Sasuke Uchiha Klanını tekrardan diriltmek ve eski gunlerindeki gibi çoğaltmak istemiyor muydu? Neden tek çocukla kaldı ki? Yapsana 3-5 tane daha kardeşim, tek çocukla ne klan diriltmesinden bahsediyorsun!?

Sasuke Uchiha Klanını tekrardan diriltmek ve eski gunlerindeki gibi çoğaltmak istemiyor muydu? Neden tek çocukla kaldı ki? Yapsana 3-5 tane daha kardeşim, tek çocukla ne klan diriltmesinden bahsediyorsun!?
Bu düşünceye artık sahip değil. Sahip olsa bile beş on çocuk yapacak bir tip değil zaten. Kaldı ki Sarada klan ile ilgili hiçbir şey bilmiyor doğru düzgün. Konoha sansür uygulamış ve yeni nesil eskiden habersiz. Aslında dedikodu olsun duyması gerekirdi ama bu da hikaye açığı işte. Yani neticede Uçihalar tüm dünyanın üzrinden geçtiler. Ama sanki hiç yoklarmış gibi davranılıyor.

209. müthiş bölümde Kawaki ile diğerleri arasındaki ilişkinin gelişimi güzel yansıtıldı. Özellikle muhallebili taiyaki yemesi hoş bir seçim olmuş.. Öte yandan Naruto uyandıktan sonra ilk olarak Sasuke'yi sordu, ehe. Pek de bir olay olmadı aslında ama sakin ve güzel bir geçiş bölümü oldu. Mangayı biraz değiştirdiler ama göze batmıyor. Genel olarak iyiydi. Ön gösterim sonrası heyecan dorukta.

Bu düşünceye artık sahip değil. Sahip olsa bile beş on çocuk yapacak bir tip değil zaten. Kaldı ki Sarada klan ile ilgili hiçbir şey bilmiyor doğru düzgün. Konoha sansür uygulamış ve yeni nesil eskiden habersiz. Aslında dedikodu olsun duyması gerekirdi ama bu da hikaye açığı işte. Yani neticede Uçihalar tüm dünyanın üzrinden geçtiler. Ama sanki hiç yoklarmış gibi davranılıyor.
Ben Boruto ve Takım 7'nin tüm hikayeyi öğrenmesini istiyorum ya...

Abartmıyorum 2 sayfa yazabilirim vidyoda söylenenlere karşı ama değmez. Beğenmemek normal bir davranış ama beğenmemeyi haksız bahaneler ile süslemek normal değil. Beğenmeyen insanların neredeyse tamamı bitmiş Naruto'nun uzatılmasından rahatsız, başka sözler karşılığı olan bahaneler.

Asıl sıkıntı animeyi yapan stüdyo. Kalite amacı gütseler manga şu an Jump'un bir numaralı mangasıydı ama vizyon yok adamlarda.

Abartmıyorum 2 sayfa yazabilirim vidyoda söylenenlere karşı ama değmez. Beğenmemek normal bir davranış ama beğenmemeyi haksız bahaneler ile süslemek normal değil. Beğenmeyen insanların neredeyse tamamı bitmiş Naruto'nun uzatılmasından rahatsız, başka sözler karşılığı olan bahaneler.

Asıl sıkıntı animeyi yapan stüdyo. Kalite amacı gütseler manga şu an Jump'un bir numaralı mangasıydı ama vizyon yok adamlarda.
Bitmiş bir hikayenin üzerine ne eklesen fazlalık gibi durur. Boruto'da bundan fazlası değil. Büyük fedakarlıklar verilerek kurulan barış ortamını bozan, güç dengelerini iyice değiştiren, hiçbir farklılık sunamayan kısacası Naruto'nun mirasını değersizleştiren bir seri. İnsanlarda arada bir güzel animasyonlu dövüşler görüyorlar diye gaza geliyorlar. 208 bölüm olmuş animesi akılda kalıcı çok az şey var. Tam bir vizyonsuzluk örneği.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık