Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Keşke böyle bir bölümün olduğunu hiç söylemeseydin.
Gerçek söylüyorum Boruto serisini sevmiyordum artık nefret ediyorum.
Bunun yazanlara da, çizenlere de teker teker gereken beddualarımı ediyorum.
O kadın kim ki Naruto'ya öyle basabiliyor.
Hele bu ninja ekipmanları olayı o kadar saçma ki bu bölüm resmen altta yazdığım mesajın önizlemesi gibi olmuş.

Felaket kötü bir seri. Dilerim tez elden yayından kalkar ve tüm kopyaları yakılır.
Naruto başta bilgi koparmak için zayıf numarası yaptı, o baştaki basmalı kısımlarda sıkıntı yok ama sonrasında indiremedi. Savaş uzadı da uzadı ve Delta Himawari'yi hedef alarak Naruto ile Himawari'yi öldürme şansı elde etti. Naruto mangası olmasa güzel bir savaş oldu diyebilirdim ama normal şarltarda Naruto'nun Delta'yı rahat indirmesi gerekirdi. Çok güçten düşmüş, hem de çok.

Teknoloji benim de hoşuma gitmiyor ama Japonlar sever böyle şeyleri. Kültürel bir fark söz konusu, yapacak bir şey yok.

Manga çok olmasa da popüler ama anime popüler, reyting rekorları kırıyor. Bu seri zamanından önce bitmez.

Naruto başta bilgi koparmak için zayıf numarası yaptı, o baştaki basmalı kısımlarda sıkıntı yok ama sonrasında indiremedi. Savaş uzadı da uzadı ve Delta Himawari'yi hedef alarak Naruto ile Himawari'yi öldürme şansı elde etti. Naruto mangası olmasa güzel bir savaş oldu diyebilirdim ama normal şarltarda Naruto'nun Delta'yı rahat indirmesi gerekirdi. Çok güçten düşmüş, hem de çok.
Yahu onu ben de görüyorum. Ama bu adam şuan yaşayan en güçlü ninja olması gerekirken bu durumlara düşmesi komedi. Dövüştüğü kadın köylü kadın gibi hiçbir ninja vasfı var gibi anlatılmamış. 4 kuyruklunun magmalı rasenshurikenini atıyor kadının bacaklarını kesiyor geri toplanıyor. Naruto o jutsu ile kutsal ağacı kesti ne anlatıyo bu animeciler ?
Benim için bu seri bitmiştir.

Şöyle bir şey gördüm ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum ama:
Güya Kurama ölmemiş çünkü onuyaratan kişi bir Ootsutsuki imiş ?
Kuyruklular ölümsüz olduğu için öllmedi zaten ama ne zaman geri döner belli değil. Boruto içinde geri dönmesi zor. Bir sonraki seride geri gelebilir ya da sonlara doğru kurtarıcı olarak ortaya çıkar belki. Himawari için Kurama çokça konuşuldu baştan beri. İleride Himawari'ye mühürlenmesi iyi olur. Kız zaten zayıf, bari kuyruklusu olsun.

Silinmiş Üye

Müthiş bir eser, 198 adet müthiş bölümü var şimdilik. Başlamalısın hemen bence ✍
Zamanda geriye gitme falan olduğu için bırakmıştım ben yaaa. Bi de mangası iyi gidiyorken(son sayı bi ilginçti :D ) beklemenin verdiği heyecan güzel oluyor diye pek yaklaşmadım. Ama sen başla diyorsan yapacak yok, başlayacağız. Hee yazılarına olan ilgim azalırsa karışmam diyeyim :artiz:

Ben mangacıydım, animesini izlemiyordum. Senin yüzünden başladım, 2 yıldan fazla olmuş ama bu arada sen mangacı olmuşsun :(
26 ay olmuş. Saydım. O mesajlarimiz hep kalbimde. Bu arada animede 96lardaymışım. :D Evet ben başlatmıştım seni, bir ara izler telafi ederim. Eskiye döneriz :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık