Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

196. müthiş bölümde Kawaki Himawari'ye yaşına göre davran diye sitem ederek hepimizin sesi oldu. Kawaki ile Boruto arasındaki dostluk pekişiyor, uyumları güzel. Anime canonlar ile bize daha çok yansır umarım. Yalnız Delta'dan en küçük bir elektrik alamıyorum bir türlü. Berbat bir karakter hakikaten. Naruto özgüven ile ben hallederim dedi, bu hareketleri güzel oluyor Naruto'nun ama bakalım savaşı anime nasıl yansıtacak. Heyecan dorukta.

@Riful manga bölüm 60 time skip olacakmış yeni bir dönem başlıyor yakında kishimoto onaylamış bunu yakında yeni neslin ve borutonun gerçek dönemi başlamak üzere heyecanlımısın yeni nesil için
Gerçek mi bu :eek: Heyecan hiç olmadığı kadar dorukta o halde. Zaman atlaması olmazsa elde savaşacak adam kalmadı. Boruto ve Kawaki şu halleri ile zayıf kalıyorlar ve rakip çok güçlü. Sarada ve Mitsuki ve de diğerleri de güçlenmeli. Kişimoto bir ayar çeker artık. Naruto ve Sasuke de bir şeyler yapmalı. Hikaye genişler bu saatten sonra.

Gerçek mi bu :eek: Heyecan hiç olmadığı kadar dorukta o halde. Zaman atlaması olmazsa elde savaşacak adam kalmadı. Boruto ve Kawaki şu halleri ile zayıf kalıyorlar ve rakip çok güçlü. Sarada ve Mitsuki ve de diğerleri de güçlenmeli. Kişimoto bir ayar çeker artık. Naruto ve Sasuke de bir şeyler yapmalı. Hikaye genişler bu saatten sonra.
Evet her yerde konuşuluyor

197. Bölüm sanki 12 kare çizilmiş gibiydi ve özensizdi, sanırım fight bölümüne abanacaklar. Animasyon kalitesi çocukluk dönemi diye önemsenmiyor sanırım umarım büyümüş hallerinde düzelir.

198. müthiş bölümle birlikte kafamdaki güç dengeleri değişti. Yetişkin Naruto bana kalırsa Minato'dan güçlü değildir. Şu bölümde Minato vs Delta olsaydı, Delta ağzını açamazdı. Diğer hokagelerden Tobirama olsaydı açamazdı, Haşirama olsaydı açamazdı. Tsunade ile Kakaşi'ye karşı açardı ama o ağzı kaparlardı. Başka da hokage yok. Koskoca hokagenin düştüğü duruma bak, Kawaki olmasa kızıyla birlikte ölecekti. Hayat zor Naruto için, heyecan dorukta.

198. müthiş bölümle birlikte kafamdaki güç dengeleri değişti. Yetişkin Naruto bana kalırsa Minato'dan güçlü değildir. Şu bölümde Minato vs Delta olsaydı, Delta ağzını açamazdı. Diğer hokagelerden Tobirama olsaydı açamazdı, Haşirama olsaydı açamazdı. Tsunade ile Kakaşi'ye karşı açardı ama o ağzı kaparlardı. Başka da hokage yok. Koskoca hokagenin düştüğü duruma bak, Kawaki olmasa kızıyla birlikte ölecekti. Hayat zor Naruto için, heyecan dorukta.

Keşke böyle bir bölümün olduğunu hiç söylemeseydin.
Gerçek söylüyorum Boruto serisini sevmiyordum artık nefret ediyorum.
Bunun yazanlara da, çizenlere de teker teker gereken beddualarımı ediyorum.
O kadın kim ki Naruto'ya öyle basabiliyor.
Hele bu ninja ekipmanları olayı o kadar saçma ki bu bölüm resmen altta yazdığım mesajın önizlemesi gibi olmuş.

Hele şu her jutsuyu yapan koldaki şey olayı koparan nokta. Doldur içine juubinin jutsularını tak benim 2 koluma. Bi de saldırı yansıtma gücünü verdin mi bunları kullanmakta ustalaşayım tüm ninja dünyasını bikaç güne katlederim. Üstelik de 0 çakra harcamadan. Naruto önüme gelir tövbe eder Konaha’nın anahtarını törenle teslim eder.
Felaket kötü bir seri. Dilerim tez elden yayından kalkar ve tüm kopyaları yakılır.

Şöyle bir şey gördüm ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum ama:
Güya Kurama ölmemiş çünkü onuyaratan kişi bir Ootsutsuki imiş ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık