Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Borsalino vs. Kuzan

Kim kazanır?

• Borsalino

Kullanılan: 20 33.9%
  • Kuzan

Kullanılan: 35 59.3%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 4 6.8%

• Kullanılan toplam oy
    59
Garp'ı hem Coby,hem Shiryu hem de Kuzan sayesinde yendiler.1v1de Kuzan Garp'tan güçlü olduğunu göstermedi. Adamın karnında boydan boya girmiş kılıç var,Kuzan tek indirdi diyorsunuz.
O zaman Luffy de Kaido'yu yenmedi ittifak yendi mi diyeceğiz? Kaido'ya da 100 kişi daldı. OP'de adil dövüş yok denecek kadar az. Oda net mesajlar vermemek için, dram kasmak için olaya başkalarını dahil ediyor hep.

O zaman Luffy de Kaido'yu yenmedi ittifak yendi mi diyeceğiz? Kaido'ya da 100 kişi daldı. OP'de adil dövüş yok denecek kadar az. Oda net mesajlar vermemek için, dram kasmak için olaya başkalarını dahil ediyor hep.
Luffy Kaido'yu tek yendi demedim ki ben hiç ?

G5 Kaido'yu aşan bir güç dedim sadece.Kuzan Garp'ı aşan bir şey yapmadı.

Borsalino çok güçlü bir Çar.

Şimdi denizci kurumuna Sakazuki ve Borsalino aynı yıl katılıyor . Sanırım 24lü yaşlarda . Herkes onlar için ‘canavar ‘ ifadesini kullanıyor , o dönem için bile çok güçlüler.

Kuzan daha genç yaş olarak sanırım Borsalino ile aralarında 9 yaş var ve daha sonra katılıyor (19 yaşında ) Ama gördük ki Kuzan da bizzat Garpın kendisinden eğitim almış .

Borsalino da büyük ihtimalle fiziki tekme yumruk yanı sıra ileri derece kılıç ustalığı gibi maharetlere sahip .

Aslında kıyas yapması en zor iki karakter ama ben niyeyse serideki rolü itibarı ile Kuzanı burun farkıyla önde görüyorum .

Ama gösterilen ile kıyaslarsak ;
WB ile eşleşen Sakazuki
Marco ile eşleşen Borsalino
Joz ile eşleşen Kuzan .

Buda belki bize güç sıralaması hakkında ipucu verecebilir

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık