Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Borsalino vs. Charlotte Linlin

Kim alır

• Kullanılan toplam oy
    304
[QUOTE="Miyata Ichiro, post: 2325450,
Kadın füzyon atağıyla Yamato'nun yaptığını yapamamış h.haki diyorsun.
[/QUOTE]
Kör oldum. Sorarlarsa mangada gördüğümü yorumluyorum dersin.
@Miyata Ichiro

Ulti'yi Nami indirecek diye devirmedi Oda, bunu sen de biliyorsun. Onu geç sen.
Franky şov yapacak diye suratında patinaj çekildi, Jinbei balıkçılarda ucuza gitmesin diye denize uçuruldu, Robin sumo yapsın diye fırlatıldı, King dart oynasın diye okyanusa gene düşürüldü.
Bu kadın bir başkasının anlık şovuna sürekli kurban gidiyorsa Oda bu karaktere sizin düşündüğünüz kadar önem vermiyor demektir. Burda standart bir karakterden bahsetmiyoruz imparatordu bu kadın.

Oda o kadar kafayı yemiş demek ki, stabil kullanamıyor diye bir şey yok. Kadın bilincini yitirmeden yara dahi almıyordu STABİL olarak kendini haki ile kapladığı için. Kaidō'yla savaşırken gök yarıyor, Page One'a vururken kral haki kaplıyor, Kid ve Law'a karşı hakisiz; sen de tüm gücünü kullandı diyorsun. Komik.
Kadın kimle dövüştü de yara almadı. Çatıdaki ileri silahlanmalı Luffy'yi görünce bile fatiha okuyan kadın bu. Tüm kekteki g4 için bile eline koka basan kadın aynı zamanda. Hani Kaido'nun masaj niyetine kullandığı g4.

Komik olan Page One için h.haki kullandığını söylediğin karakterin Law ve Kid'e karşı bu gücünü hiç kullanmamış olduğunu düşünmen olabilir. Meyvesini bile kullanıp kendi ömrümden alarak güçlenen kadın h.haki kullanmıyor yani :D

Kadında gözlem de yoktu ona ne bahanen vardı merak ettim.

[QUOTE="Miyata Ichiro, post: 2325450,
Kadın füzyon atağıyla Yamato'nun yaptığını yapamamış h.haki diyorsun.

Kör oldum. Sorarlarsa mangada gördüğümü yorumluyorum dersin.
Meyvesiz bagua atan Yamato'nun Ulti'yi afk bırakma süresinden sadece biraz daha fazla bıraktı Bm Hera+Napolyon+Prometheus atağıyla. Big Mom'ın kendisini savunmayacağı pozisyonları sıvamanız da beni kör ediyor vallahi.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık