Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Borsalino vs. Charlotte Linlin

Kim alır

• Kullanılan toplam oy
    304
@Mercury bak Big Mom'a sallama nedenim de bu keko gibi sızma tipler, başka karakter destekçisi gibi yapıp başka planlar içerisindeler. Desifre ettim hemen. Kendi sevdiği karakterler patladıği icin hep bu taktiği yapıyorlar.

Luffy'nin o bomba kadar yıkıcı bir saldırısı yoktur bence. Law ve Kid'den hasar almış Big Mom'a hangi saldırısı ile vurursa vursun Luffy tekleyemez, dövüşün uzaması gerekir ancak.
Bomba BM'yi bilinçsiz bile bırakamadı yav, Luffy tekler demem ama Kaido'ya yaptığı son saldırısının yanında bomba dikkate alınamaz bile

Bomba BM'yi bilinçsiz bile bırakamadı yav, Luffy tekler demem ama Kaido'ya yaptığı son saldırısının yanında bomba dikkate alınamaz bile
O bomba devasa bir şeydi, dikkate alınmayacak bir şey değil. Seride onun kadar hasar verecek saldırı sayısı bir elin parmağını geçmez. King'in Onigashima köşesinde patlattığı bombaya "haki basmasam canımı verecektim" diyen bir Zoro var örneği var elimizde ki dayanıklılığı çok övülen bir karakter bu, onunla karşılaştırınca hırpalanmış hâliyle Onigashima'dan misliyle büyük bir patlamanın içinde kalıp üstüne magmaya düşüp hâlâ tek parça kalan Big Mom'un feati muhteşem bir dayanıklılık örneği teşkil ediyor.

Zeka küpü musunuz abi Kaido yenememiş üç günde Big Mom'ı Luffu g5siz nasıl yenecek
Ne Kaido ne de Linlin dövüşün ciddi olmadığını doğruladı yalnız.

Kaido Luffy'ye karşı yıllardır kendisine böyle meydan okunmadığını söyledi.

Linlin ise Law+Kid'in uyanış ataklarına karşın yıllardır bu kadar canının yanmadığını söyledi.

Kaido ile Linlin dövüşü 3 gün zaten sürmüyor. İki taraf da ciddi değil zaten.

@Mercury bak Big Mom'a sallama nedenim de bu keko gibi sızma tipler, başka karakter destekçisi gibi yapıp başka planlar içerisindeler. Desifre ettim hemen. Kendi sevdiği karakterler patladıği icin hep bu taktiği yapıyorlar.
Keko'yu mekoyu bilmem de düşününce Big Mom amiralden güçlü çıkmadığı sürece mümkünse en güçlü yonko olması Kid sebebiyle senin işine gelir şimdi. :D
Bombadan sonra bilinçsiz kalmıyor muydu, yanlış mı hatırlıyorum?

Ne Kaido ne de Linlin dövüşün ciddi olmadığını doğruladı yalnız.

Kaido Luffy'ye karşı yıllardır kendisine böyle meydan okunmadığını söyledi.

Linlin ise Law+Kid'in uyanış ataklarına karşın yıllardır bu kadar canının yanmadığını söyledi.

Kaido ile Linlin dövüşü 3 gün zaten sürmüyor. İki taraf da ciddi değil zaten.
Aynen ciddi değillerdi göğü yardılar ilk dakkadan adayi salladilar. Birbirlerine yara verememeleri ciddi olmadıkları anlamına gelmez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık