Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

La kaybedecekler bence yaa. :( Sırf denge için. Bir de Midoriya özgüveni yerinde duruyor kesin bir yenilgi var ufukta.
209 ve 210. bölümlerinin türkçesini okuyunca iyice yenilgiye emin oldum. İngilizcesini de dikkatle okumamış, resimlere doğru düzgün bakmamıştım.
Tüm bu sebepler ve daha önce de yazdığım sebeplerden dolayı A sınıfı B sınıfına 5. Turu kaybedecek ve totalde eşit olacaklardır.
Çıkar ama iş işten geçti bence. Shinsolar kazanacaktır. Deku durumundan kendi aleyhine bir şekilde kurtulacaktır. Bunun sinyalini verdiler. Dekular kazansın 2 hafta banımı isteyeceğim forumdan. Ciddiyim. :D:oleyo2:;)
Dekular kazansın 2 hafta banımı isteyeceğim forumdan. Ciddiyim.
@Kuroro Arkadaşı iki haftalığına banlar mısın lütfen? :D

Boş bölüm. (e buna da bi yerden başlamak lazım)

Deku nun yeni gücü hakkında neden konuşulmadı la şimdi :S niye geçiştirildi o. İri ve Monoma olayı da ilginç olacak du bakalım.

Midoriya'lar kazanmış. All Might ve Deku bu yeni güç hakkında bir konuşma yapar kesin. Midoriya da nereden nereye geldi benliksizdi şimdi 2 benlikli :D

Özgünlüğünün bu hale gelişi, seride beni rahatsız eden ilk şey oldu belki de.

Yılların All Might'ı ağzına ağzına yımrıh taktiğiyle 1 numara olmuş, hatta arayı da açmış 2 numara ile. Seriye renk katacak diye böyle absürt bir şey olması canımı sıktı. Zaten All Might'ın özgünlüğünü almış çocuk daha ne? Bana kalsa o da kötü keşke rastgele bir özgünlükle bu yola çıksa ama shounen mantığı diyip geçmiştik. Hem bir yandan herkes özgünlüğünü anne-babadan beleşe alıyor. Şimdi All Might'ın da ulaşamadığı bir ayrıcalığa ulaştı.

Ulan Horikoshi. :(

Özgünlüğünün bu hale gelişi, seride beni rahatsız eden ilk şey oldu belki de.

Yılların All Might'ı ağzına ağzına yımrıh taktiğiyle 1 numara olmuş, hatta arayı da açmış 2 numara ile. Seriye renk katacak diye böyle absürt bir şey olması canımı sıktı. Zaten All Might'ın özgünlüğünü almış çocuk daha ne? Bana kalsa o da kötü keşke rastgele bir özgünlükle bu yola çıksa ama shounen mantığı diyip geçmiştik. Hem bir yandan herkes özgünlüğünü anne-babadan beleşe alıyor. Şimdi All Might'ın da ulaşamadığı bir ayrıcalığa ulaştı.

Ulan Horikoshi. :(
Aynen katılıyorum. Bilmem kaç senelik 1. Siradaki all might in yapamadığını Deku 6 ayda nasil yapar ya. Şöyle olsa anlarım. All might "benden oncekilerin benlikleri de var. Ben kendi kendime az boz cikarttim. Seninle şöyle şöyle antremanlar da yapmamiz lazim. Sen çocuksun, benim yanimda cabucak kaparsin" falan filan olmasi lazim. İnşallah ileriki bölümlerde boyle bir duzeltmeye gidilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık