Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

All might'ı sevmeyen yoktur diye yazmim dedim. Bakugo'yu sevmeyen de otursun kendini bi sorgulasın bence :/
All Might'ın yüzü suyu hürmetine popüler oldu zaten o seri. Götügo'ya en ufak bir sempati besleyecek olsam o noktadan sonra aldığım, alacağım her kararı sorgularım kendime güvenim, saygım kalmaz.
Öyle deme ama sende herkes tarafından övülseydin sende bakugo gibi olurdun .ss
Dostum benden nefret ediyorsan direkt sövebilirsin lütfen böyle şeyler deme.
götügo, midoriya eziğine göre baya iyi...
Midoriya'ya ben de ayılıp bayılmıyorum ve yalandan yere kendini eziklemesinden tiksinirim ama götügo'nun yanında evliya kalır. Gerçi senin doğru bir seçim yapmanı beklemiyordum zaten.

All Might'ın yüzü suyu hürmetine popüler oldu zaten o seri. Götügo'ya en ufak bir sempati besleyecek olsam o noktadan sonra aldığım, alacağım her kararı sorgularım kendime güvenim, saygım kalmaz.

Dostum benden nefret ediyorsan direkt sövebilirsin lütfen böyle şeyler deme.

Midoriya'ya ben de ayılıp bayılmıyorum ve yalandan yere kendini eziklemesinden tiksinirim ama götügo'nun yanında evliya kalır. Gerçi senin doğru bir seçim yapmanı beklemiyordum zaten.
Bakugo'ya MHY ile bir tutman beni derinden üzse de yakında doğru yolu bulup Bakugo'ya sevgi dolu sözler söyleyeceğine eminim.

Silinmiş Üye

Bakugo gibi karakteri hangi seride gördünüz ? Mis gibi de orijinal bir karakter. Geceleyin Midoriya ile vs attığındaki haline bir daha bakın. Çocuk boş atardan oluşmuyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık