Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Siz dua edin de One Piece çizim tarzından dolayı fangirl çekmiyor kendine o kadar, çekse aboo ben düşünemiyorum. Bir seriyi fangirller bastığı zaman o serinin işi bitti, sittin sene ship tartışmaları, yorumlarda "Ayyy ne kadar yakışıklı." ifadeleri bitmez. Ne çektik bu shipçi kitleden ondan bundan ya.
One Piece fandomlarının ship platformuna dönüşmemesinin sebebi bence çizimlerden çok seride romantizmin R sinin olmaması.Naruto MHA ve Tokyo Ghoul gibi serilerde azda olsa var olduğu için fandomları şuan ki durumda.

Darma dumanolmuş şehirler, yüzlerce binlerce ölü.. kahramanları çoğu pert yada tahtalı köye göç ettiler :eek:

Son düzenleme:
Birkaç gündür ne okusam diye düşünüyordum, Shaman King beni tatmin etmedi. Animesini hikaye anlatımı yönüyle çok daha başarılı buldum, gerek yokmuş nostaljiyi detaylandırmaya. Neyse sanırım bu seriye kaldığım yerden devam edeceğim, tuhaftır ki bu seriyi bırakmış olsam da Midoriya'nın ağladığı sahne, Bakugo ile All Might'ı desteklediği sahne ve All M.'ın parmakla kameralara poz vermesi oldukça duygusal sahnelerdi, hatta okuduğum en duygusal manga sahneleri bile olabilir.
Neyse işte bugün veya yarın başlayacağım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık