Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Adam olan alır lastik meyvesini öyle gelişir. En güçlü özgünlük + serinin yarısından sonra bir anda eklenmiş 7-8 güçle ninem de number one olur. Neyse ki kötüler ligi gümbür gümbür geliyor.

MuzluYulafEzmesi

Adam olan alır lastik meyvesini öyle gelişir. En güçlü özgünlük + serinin yarısından sonra bir anda eklenmiş 7-8 güçle ninem de number one olur. Neyse ki kötüler ligi gümbür gümbür geliyor.
Adam dünyanın en güçlü özgünlüğünü alana kadar , en güçlü kahramanın öğrencisi olana kadar hiçbir şekilde kahraman olmak için çaba göstermemiş . O özgünlüğü anneannem alsa en güçlü kahraman anneannemi öğrencisi olarak kabul etse anneannem bile çabalar o kadar . Bir de üstüne bir sürü yeni özgünlük kazandı adam . Güçlenmek için yapması gereken tek şeyde fiziksel gücünü geliştirmek bir de . Bu kadar şanslı ve güçlenmesi kolay bir ana karakter görmedim ben yahu :ehe:

Öyle bir motivasyon eksikliği varsa ve kendine inanmıyorsa ortalıkta kahraman olacağım diye ağlayarak gezmesi ( Hiçbir çaba göstermiyor iken ) yanlış bir davranış olmasa da benim için çok sinir bozucu . Nedenleri ne olursa olsun hiçbir çaba göstermemesine rağmen belirlediği amaca ulaşacağını söylemesi çok sinir bozucu . Günlük programdan fazla çalışması takdir edilecek bir şey değil sadece aptalca . Fazla çalışmanın kas gelişimini durduracağı bilinen bir şey iken çok fazla çalışan birine helal olsun bu kadar çalışıyorsun demem açıkçası ben . Sınırlarını zorlaması sınırlarının aşması zor sınırlar olduğu anlamına gelmiyor . Onun zorladığı sınırlar çoğu kahramanın çoktan aştığı sınırlar . Midoriya'nın tek saygı duyduğum yanı insanlara faydalı bir birey olma isteği . Onun dışında şunu olacağım bunu yapacağım demesine rağmen hiçbir şey yapmayan bir insan gözümde . Yaşadığı acı verici olaylar çok üzücü olsa da sırf bu olaylar yüzünden motivasyon eksikliği çeken ve kahraman olmak istemesine rağmen hiçbir çaba göstermeyen bir insanın sırf insanlara faydalı bir birey olmak istediği için o özgünlüğü hak ettiğini düşünmüyorum ben . Karakterin çekingen bir yapıda olmasına da takılmıyorum ben zaten . Özgünlüğü olmasa bile her şeye rağmen elinden geldiğince çalışsa idi her gün ağlasa bile saygı duyardım . Ama '' Benim özgünlüğüm yok herkes bana bir çöp parçası gibi davranıyor kahraman olmak istiyorum ama bunun için hiçbir çaba göstermiyorum ama olacağım ühühü '' Diye gezen bir insan maalesef . Mirio özgünlüğünü kaybetmesine rağmen dimdik duruyor ayakta . Bir Mirio'ya bakıyorum bir Midoriya'ya .Biri hiç sahip olmadığı özgünlüğünden ötürü ağlıyor . Biri ise yıllarca çalıştığı ve geliştirdiği özgünlüğü kaybetmesine rağmen dimdik duruyor ayakta . İlk defa yan karakterlerden birinin ana karakter olmasını istedim ciddi ciddi bir seride . Yazdıklarım biraz sert ve vicdansızca gelebilir ama hayatta hiçbir çaba göstermemesine rağmen sadece ağlayarak boş konuşan karakterlerden cidden nefret ediyorum . Tüm yaşadığı zorlukları aşmaya çalışan ,zorlukların üstesinden gelip belirlediği amaç için elinden geleni yapan karakterler varken Midoriya gibi dünyanın en iyi özgünlüğü ve en iyi kahramanı ayaklarına gelene kadar hiçbir şey yapmayıp sadece ağlayan karakterleri sevemem .
Hiçbir çaba göstermiyor deyip duruyorsun da All Might ilk karşılaşmalarında özgünlüğün olmadan kahraman olman pek mümkün değil, polis falan olmaya bak en iyisi demişti. 1 Numaralı kahraman bile bunu söylüyorsa demek ki benden bir şey çıkmaz diye düşünmesi çok normal. Bakugo'yu kurtarmak için kendini riske atana kadar içindeki potansiyeli gören kimse olmamıştı. O hareketinden sonra zaten bu çocuktan kahraman çıkar demişti All Might. Midoriya hayatında ilk defa birinden sen kahraman olabilirsin sözünü duyduktan sonra bunu yerine getirebilmek için yeterince çalıştı zaten. Bundan öncesini eleştirmek saçma geliyor bana, o zamana kadar çocuğa inanan bir kişi çıksa öz güveni artabilir, çabalamaya başlayabilirdi. Kendisi de diyor zaten hep birinin bana kahraman olabileceğimi söylemesini istedim, şimdiyse bunu en çok hayranım olduğum kahraman söyledi hiçbir şey bunun kadar harika olamazdı diye. Birazda bu yönden bakmak lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık