Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Benim hoşuma gitmeyen bir durum var . Midoriya'nın güçlenmek için yapması gereken şeyler hiç zor değil . Gerçekten hiç zor değil . Vücut geliştirme ile uğraşmalı . Esneklik antrenmanları yapmalı ve dövüş sanatlarında kendini geliştirmeli . Çoğu ortalama sporcunun yaptığı şeyler bunlar . Ben güçlenmesinin daha zor bir yoldan olmasını isterdim aslında . Bu kadar kolay iken bu kadar ıkınması hoşuma gitmiyor :artiz:
torikodan fırlamış bi karaktere dönse mesela off effffsaaaneee

MuzluYulafEzmesi

torikodan fırlamış bi karaktere dönse mesela off effffsaaaneee
All Might gibi olduğunu hayal ettim bir an :eek: Mirio gibi olsa yeter ya . Şu özgünlük Mirio'da olsa var ya adam uçar ya uçar . Mirio'nun şu an ki fiziksel gücü Midoriya'nın %8'in den fazladır zaten :hhh:

Midoriya'daki bu özgünlük olaylarına kadar takip ediyordum. Piyasadaki boşluğu dolduruyordu en azından benim için. Bu farklı güçler olayı çıkınca bıraktım. Bizim Luffy 20 senedir dayak yiyor dayak atıyor buna rağmen şuan King'le dövüşse anca ıkına ıkına yener. Deku ise vücudu güçlendiği ve yeni özellikleri keşfettiği sürece önüne gelene tek atacak. All Might tek bir özgünlükle hayvan gibiydi birde birden fazla özgünlüğü ve karakterin ne şekilde o gücü aldığını düşününce takip etmek gelmedi içimden. Zaten seride All Might hariç iyi karakter yok. Animesini izlerim seri bitince.

Midoriya'daki bu özgünlük olaylarına kadar takip ediyordum. Piyasadaki boşluğu dolduruyordu en azından benim için. Bu farklı güçler olayı çıkınca bıraktım. Bizim Luffy 20 senedir dayak yiyor dayak atıyor buna rağmen şuan King'le dövüşse anca ıkına ıkına yener. Deku ise vücudu güçlendiği ve yeni özellikleri keşfettiği sürece önüne gelene tek atacak. All Might tek bir özgünlükle hayvan gibiydi birde birden fazla özgünlüğü ve karakterin ne şekilde o gücü aldığını düşününce takip etmek gelmedi içimden. Zaten seride All Might hariç iyi karakter yok. Animesini izlerim seri bitince.
İşte aşırı sıkıcı. Tamam, her seride ana karakter için sonuç az çok belli oluyor. Ancak bu serideki ana karakterin gittiği yol çok sıkıcı. Daha ilk bölümden en büyük gücü aldığını biliyorsun. Diğer karakterlerin emeklerinin önemi yok. Yapabilecekleri tek şey bir beleşçinin ardında kalmayı kabul etmek. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık