Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Bobbin, Marineford’da İdam Edilecek Olsa, Koca Ana Korsanları Onu Kurtarabilir miydi?

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    205
Aksi yorum belirttiğim için üstüme alıyorum :D Ben konuyu okudum oyumu da attım, ama kendi görüşümü de söyledim. Bunda ne var ki?
Bir sorun yok. Yalnızca çoğu kişi gitmez ki saçma falan diye yorum atmış. ondan dedim. Konuyu açan üyemizin "gitmez dolayısıyla ölür" tarzı yorumları görmek için açtığını düşünmüyorum. :D Herkes aynı yorumu atacak olsa bi anlamı kalmazdı yani. :D

MF boyunca Garp ve Sengoku neredeyse hiç müdahalede bulunmadı. Buna rağmen amiraller tümen komutanlarını ve WB'yi dışarda tutmayı başardılar. Linlin'i, WB'den daha güçlü görürüm lakin, meyvelerini uyandırmış amirallere karşı zafer kazanmaları mümkün değildir. Bir de üstüne Garp ve Sengoku'nun olası müdahalesi Linlinciğimin sonu olur.

Akainu; Perospero, Oven ve Snack' i zorlanmadan döver. Kizaru, Katakuri' yi; Aokiji, Cracker' i alır. Smoothie kılıç kullanıyor diye onu da Mihawk alsın. Geriye Daifuku, Jimbei, Bege ve diğer adamlar kalıyor, onlar da kim vurduya giderler. BM' yi de daha bir damla ter dökmemiş 3 Amiral ve Garp oyuncağa çevirir, evire çevire, güle eğlene döverler; voleybol topu yaparlar.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık