Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Boa Hancock

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 230 76.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 70 23.3%

• Kullanılan toplam oy
    300
Tahminimce serideki en güçlü 3.kadın karakter.Belki 4.Ama nedense Smoothie'yi yeneceğine inanıyorum.Belki Smoothie kendini pek hissettirmediği içindir

Tahminimce serideki en güçlü 3.kadın karakter.Belki 4.Ama nedense Smoothie'yi yeneceğine inanıyorum.Belki Smoothie kendini pek hissettirmediği içindir
Bence Smoothie 2 değil 3. Komutan bence de kendini çok hissettirmedi. Hancock oldukça güçlü karakter Smoothie'yi cidden alabilir. Ondan güçlü kadın Bm, Tsuru ve Gion dışında yoktur bence

Gion'un Hancock'dan güçlü olduğu nereden belli? Bir çok savaş lordu denizci olsaydı amiralliğe aday gösterilirdi zaten. Saygınlık olarak çok da aşağıda tipler değiller.

Bu arada demeden edemeyeceğim Luffy ile hiç yakışmıyorlar. Çok uyumsuzlar. Ve Hancock'u arc prensesi konumunda görmek istemiyorum. O konuma düşmeyecek tek kadın karakter Big Mom, o da tazmanya canavarı konumunda. Ah bu Caponlar. :'(

Gion'un Hancock'dan güçlü olduğu nereden belli? Bir çok savaş lordu denizci olsaydı amiralliğe aday gösterilirdi zaten. Saygınlık olarak çok da aşağıda tipler değiller.
Belli değil olsa bunlar olur tadında yazdım ki Tsurununda güçlü olduğu belli değil.

Estetik açıdan kötü, kişiliği ondan da kötü karakter. Keşke Yamato buna bir kere vursa da o alnı karpuz gibi yarsa.
Yamato dediğin Nami Klonu mu ?

Yok senin için özellikle dediğim bir şey değildi. Genel olarak amiral adayları diye otomatikman yüksek seviye isimlerden güçlü görmeyi anlamıyorum. Sonuçta her amiral Sakazuki gibi olacak değil.

Bu arada Tsuru bence çok güçlüdür.
Orası öyle ama bu adamlara Diğer Amiraller gibi takma isim verilmesi boşuna değil.

Yamato dediğin Nami Klonu mu ?
Değil. Diyelim ki Nami klonu, bunun alnını karpuz gibi yarmasıyla ilgisi nedir?

Luffy gibi iyi bir insana kedi tepikleyen, halkının insanını öldürecek bir kadın yakışmıyor.

Korsan olarak düşünürsek Hancocku normaldir bunlar ama iyi biri değil.

Nami daha güzeldir her türlü
Tam o resmi atıyordum. ;)

@Yubashiri-sama Coby mi tekme atsın, yoksa Yamato alnını mı yarsın?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık