Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Boa Hancock

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 230 76.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 70 23.3%

• Kullanılan toplam oy
    300
Hancock zor duruma düşecekmiş onu dedi zaten.Prenses moduna geçebilir Hancock ama Coby tek başına yapamaz o işi.Coby kim arkadaş önce gitsin koramiral olsun.Koramiraller bile Hancock'a diz çökerek muhabbete başlıyorlar.
Şimdi sıkıntı şu kardeş. Bu kadın 2 sene önce daha haki dahi kullanamayan Luffy'ye yenilmiş kadın.
Aşık oldu, meyve kullanamadı vs vs bunlar küsürat. Netice belli.
Coby, o dönemdeki Luffy'den çok daha güçlü durumda, oldukça potansiyeli saf bir çocuk (meyveye bağışık yani).
Akainu olsa belki Coby'den daha az şansı olurdu yani.

Hancock'un güçlü bir kadın olduğu doğru. Ama bu seride dünyanın en güçlü kadını bir peluşu öldüremeyen biri. O yüzden Oda'nın kadınlarının karşısında erkek sinekleri bile küçümsememeli.

Şimdi sıkıntı şu kardeş. Bu kadın 2 sene önce daha haki dahi kullanamayan Luffy'ye yenilmiş kadın.
Coby, o dönemdeki Luffy'den çok daha güçlü durumda, oldukça potansiyeli saf bir çocuk (meyveye bağışık yani).

Hancock'un güçlü bir kadın olduğu doğru. Ama bu seride dünyanın en güçlü kadını bir peluşu öldüremeyen biri. O yüzden Oda'nın kadınlarının karşısında erkek sinekleri bile küçümsememeli.
Hancock Luffy'e yenildi mi ya? Benim aklımda dövüşmediler diye kalmış. Kız kardeşleriyle vs attıktan sonra Hancock Luffy'den etkilenmiyor muydu? Daha sonrası kutsal ejder falan derken aşık olup fangörle dönüşüyordu zaten..

Hancock Luffy'e yenildi mi ya? Benim aklımda dövüşmediler diye kalmış. Kız kardeşleriyle vs attıktan sonra Hancock Luffy'den etkilenmiyor muydu? Daha sonrası kutsal ejder falan derken aşık olup fangörle dönüşüyordu zaten..
Öyle miydi?
Benim aklımda Luffy'yi paspas eden bir Hancock kalmış ama. Niye?:oleyo2:

Luffy'e mi yenildi? O yüzden mi arenanın ortasında bağlı bir luffy vardı? Kadın yenmiş ki bağlayabilmişler.

Son düzenleme:
Luffy'e mi yenildi? O yüzden mi arenanın ortasında bağlı bir luffy vardı? Kadın yenmiş ki bağlayabilmişler.
Luffy her düşman karşısında bir kere yeniliyor. :bilmem:
Şimdi yüzeysel bi bakayım dedim de banyoda karşılaşıyorlar Luffy direkt kaçmaya çalışıyor sonra Kuja korsanları üstüne çullanıp yakalıyorlar.
Hm. Arenada Hancock'un yılanıyla boğuştuğunu falan hatırlıyorum ben ama karıştırmışım herhalde.

Nerde olmuş bu olay? Nasıl çok daha güçlü durumda? Neye dayanarak bunu söylüyorsun? Farazi yorumlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık