Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Fake değildir. Kendi twitter adresinden de açıklamış. 20. yıla özelmiş.

İyiymiş o zaman bakayım reddite falan neler diyorlar.

Biri şundan rica etse de karakterlerin prime dönemlerindeki bankai formları kafasında nasıl olurdu onu çizse. Güce göre sıralasa falan karakterleri on numara olur.
Öyle şeyler sormak bence hata olur.

Aizen zamanında durdurulmasaydı 0. takım onu yenebilir miydi tarzı sorular sormak gerek.Merak edilen birçok şey var.

İyiymiş o zaman bakayım reddite falan neler diyorlar.

Öyle şeyler sormak bence hata olur.

Aizen zamanında durdurulmasaydı 0. takım onu yenebilir miydi tarzı sorular sormak gerek.Merak edilen birçok şey var.
Neyin hatası allasen çizip geçecek işte adam sanırsın soru kotası var la. Güçleri konusunda çok dara düşüyorsa yuvarlak cevaplar verebilir ama o bankai formlarını kafasında canlandırmış olması lazım yani.

Karakterlerin bankailerinin nihai formları nerede var la? Zaraki'nin mesela prime halini çizmişmi bir yerde? Onları diyorum ben
Öyle şeyler çizmez sanmıyorum.Kaptanların bankaisi zaten Prime halinde.Byakuya’nın bankaisi değişmedi.Sadece shikai hali eski bankai kadar güçlü oldu.Renji,İkkaku gibi kısa sürede bankai açıp olgunlaştıramayan ustalaşamayan adamların bankaisi değişebilir.Nihai form diye birşey yok aslında.Bankai için kasarken zanpakuto seni zayıf görüyor layık bulmuyor.O sebeple Renji’nin bankaisi gerçek halini aldı sonra.Yada Yamamoto gibi 1000 yıl geçirmen lazım ki bankain değişsin daha da güçlensin zamanla farklılaşsın.Zaraki de aynı kalır sadece o formunda bilinci yerinde kalır İchigo gibi.Prime hali o olur yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık