Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Nanatsu'nun son sezonu başka stüdyo yapıyordu sanki. Öyle çöp animasyon olacaksa hiç olmasın cidden.
Olabilir açıkçası. Sezon isimleri falan oluyor oraya çok dikkatli bakmadım diğer Nanatsu sezonları da bunlarda diye. Son sezon Nanatsu bayağı leşti. Herkesin beklediği bir fightı leş edip oldu bittiye getirdiler resmen. Fightın alası bir seri olan Bleach'i eğer bu sezon ki Nanatsu'yu yapan ekip bunlarsa almasınlar isterim. Değilse de güzel bir stüdyo yapsan evlerin bekleyen çok insan var kesinlikle yeterli izlenmeyi alacaktır.

Hala fazla umutlanmayıp anime değil ova yaparlar diyorum. Naruto filmi falan da yapmışlar galiba.

Ama inşallah anime olur ve benim de olmazsa olmazım müzikleri.

Son düzenleme:

MuzluYulafEzmesi

En son One Punch'ı başka stüdyoya vermişlerdi sanırım. Madhouse o konuda güven vermiyor gibi. Özellikle Bleach gibi sorunlu bir bitiş yapan seri için.....
Şu aşırı overrated ufotable bile yapsa okeyim ben.
Bu dövüşü hazırlayan stüdyoya overrated demen bir tık üzdü . Genos versus Saitama kadar güzel bence :D

Hellsing gibi ovası olsa kendimden geçerim.Stüdyoya baktım görsele özenen seriler vermişler fena değil.Artık müziğini falan da geçtim bir animasyonu olsun iyi kötü.Biz müzikleri biliyoruz zaten dayarız arkasına.Ama bu anime o sıralar devam edecekti.Şahsen şu an CGI hareketleri bana çok yapay geliyor.Örnek verelim Arrancarlar bir sonido yaptıklarında hızlı hareket ederken animasyonun cidden aktığını hissediyorsun.Bu yeni görsel teknolojiyle sanki dona dona ve robot gibiymişçesine ilerliyor.Dezavantajları bunlar olacak ama görüntü kalitesi de eskisinden iyi olacak tabii.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık