Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Magi'yi sana ben önermiştim zaten. :D

Evangelion hep listemdeydi. Kesin bakacağım.

Aizen bence doğru bir örnek. Seriyi başta tamamen Aizen ve planları üzerine inşa etti çünkü.
Yok ben onu zaten izlemiştim söylemişlerdi önceden ama senin izlediğini unutmuşum.

Valla röportajlardan hatırladığım kadarıyla ss arc bittikten sonra arrancar kısmını bu kadar uzamayacakmış.Aklında bir an önce quincylere geçmek varmış ama popülerliğin etkisiyle uzatmış deniyordu herhalde editörler sayesinde.

Yok ben onu zaten izlemiştim söylemişlerdi önceden ama senin izlediğini unutmuşum.

Valla röportajlardan hatırladığım kadarıyla ss arc bittikten sonra arrancar kısmını bu kadar uzamayacakmış.Aklında bir an önce quincylere geçmek varmış ama popülerliğin etkisiyle uzatmış deniyordu herhalde editörler sayesinde.
Arkadaşlar bu editörlerin en az mangaka kadar etkisi var seriye Jump mangalarında. Bir rahat bırakmıyorlar adamları. Bir Oda ve Togashi bu kadar rahat istediği gibi yazıp çiziyor sanırım.

Yine Kenpachi'yi övelim ya, tekrar tekrar bakıyorum da bu herif harbi çok efsane yav. One Piece'de filan böyle bir herifin benzeri yok.

Kubo'nun da bazı konularda suçu var. Mesela Fullbring arc çok zamansız oldu. Aizen'den önce olsa daha iyi olabilirdi. Yoksa o arc bana göre çok kötü bir arc değildi. En azından oyuncak ayıyla dövüştüğü kısımlar hariç. Bleach evreni hakkında güzel detaylar veriyordu. Yazık oldu. :/

En iyisi budur net.

Keşke uzatacaksa da o kadar orihime’yi işleyeceğine hollowları işleseymiş. Tüm espadaların kendi felsefelerine göre kaleleri, yaşam alanları olsaymış keşke. Eskiden onları 7 günah olarak düşünmüş diye biliyorum güzel olurdu hepsinin temsil ettiği şeyler ve kişilikleri daha belirgin olsaydı.
Hollowlardan da grimmjow ve ulqi’ye gereksiz derece fazla yoğunlaşmış gibiydi. İlk üç espadaya yer vermedi adam. Öldükleri dövüşte tanıştık karakterlerle.

Bi de ichigo her power up alışında önceki power up karakterin base haline dönüşmeseydi keşke :D beni en çok ichigonun hali soğuttu arrancar arc’tan.

Kubo'nun da bazı konularda suçu var. Mesela Fullbring arc çok zamansız oldu. Aizen'den önce olsa daha iyi olabilirdi. Yoksa o arc bana göre çok kötü bir arc değildi. En azından oyuncak ayıyla dövüştüğü kısımlar hariç. Bleach evreni hakkında güzel detaylar veriyordu. Yazık oldu. :/

En iyisi budur net.

Fb arc erkene alınmalıydı diye bende düşündüm ancak erkene alınsa da problem çıkabilirdi.Ss arc sonrası kitlenin beklentileri had safhadaydı çünkü.

Keşke uzatacaksa da o kadar orihime’yi işleyeceğine hollowları işleseymiş. Tüm espadaların kendi felsefelerine göre kaleleri, yaşam alanları olsaymış keşke. Eskiden onları 7 günah olarak düşünmüş diye biliyorum güzel olurdu hepsinin temsil ettiği şeyler ve kişilikleri daha belirgin olsaydı.
Hollowlardan da grimmjow ve ulqi’ye gereksiz derece fazla yoğunlaşmış gibiydi. İlk üç espadaya yer vermedi adam. Öldükleri dövüşte tanıştık karakterlerle.

Bi de ichigo her power up alışında önceki power up karakterin base haline dönüşmeseydi keşke :D beni en çok ichigonun hali soğuttu arrancar arc’tan.
Orihime kurguda kilit bir karakter.Kurgu onun üzerineydi Rukia gibi tabii işleyecek.Yeteneği de senaryo açısından epey yararlıydı.

O ikisine fazla yoğunlaşma sebebi İchigo'nun rakipleri olarak belirlenmesi.Diğerlerini seçseydi onlara yoğunlaşırdı sanırım.

En iyisi budur net.

Bunda da zangetsu konuşmadığı zaman anlamı kalmıyor yav :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık