Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Biz Mi Büyüdük Güzel Anime Mi Çıkmıyor ?

Valla artık nadiren çıkıyor ben bunu bilir bunu söylerim.Çoğunluğun bayıldığı tokyo ghoul gangsta gibi olanlar dahi bana vasat geliyor.Tamamen kuşak farkı oluştu sanırım.Anca şöyle boku dake ga gibi yada ona yakın kalitede gelenler olsun ki izlensin.Onlar da nadiren çıkıyor.

Biz Büyüdük

Geçmişte izlediğim animelere bakıyorum şuan ki aklımla dönüp suratına bile bakmayacağım ayarda animeler.

Güzel Anime Çıkmıyor

Çünkü efsaneler birer birer atlarına binip gidiyorlar. Yerlerini Ecchi, Harem, Yuri, Yaoi gibi ergen kitlenin malzemesi olacak seriler dolduruyor.

Gelin hep birlikte saygı duruşuna geçelim.

Bleach
Naruto
Katekyo Hitman Reborn
Full Metal Alchemist
Dragon Ball
Hajime no Ippo
Slam Dunk

Buyumemiz, daha kaliteli cizimlere alismamiz ( suan kotu dedigimiz bazi cizimler bile 10 20 30 yil oncesine gore cok farkli), daha tutarli hikayelere sahip olmamalari ve en buyuk etken doyumsuz olmamiz her seye daha kolay ulasabilmemiz. Kendim artik suan film begenemiyorum bunun etkiside 5 rakamli sayilara ulasmasi izledigim filmxd sayisi. Buda istemsizce on yargili baktiriyor.

Güzel anime çıkmıyor muhabbeti yapanların çoğu nedense sezon serilerini doğru dürüst takip etmeyen kişiler oluyor. Sezonda çıkan serilerden kaç tanesine başladın da güzel seri çıkmıyor diyebiliyorlar, açıkcası anlamıyorum. Sadece kış sezonunda biten animelerden izlenebilinecek çok rahat 4-5 seri sayarım (Sora yori mo Tooi Basho, Violet Evergarden, Yuru Camp△, Koi wa Ameagari no You ni, Kokkoku, 3-gatsu no Lion 2. Sezon, Mahoutsukai no Yome) Geçtiğimiz sezonların çoğu içinde geçerli bu durum.
2000'li yıllarda veya öncesinde de çıkan her sezon da şahaneler yoktu ama o sıralar anime bilinirliği yeni arttığından seyrettiklerimiz sezonun en iyileri oluyordu hep ve günümüzdeki sezonların aksine uzun soluklu seriler oluyordu. Artık stüdyolar risk almak istemediklerinden sevilen, tutulan serileri dahi sezon sezon araya vakit sokarak çıkartıyor. Oturup öyle peşpeşe 10-20 bölüm izlemeyi mümkün kılmıyor bu durumda. Yorumlarda en çok konuşulan serilerde nedense hep uzun soluklu serilerdi. :)
+1.
Sezon serilerini doğru düzgün takip ederseniz izleyecek -en azından- iki seri bulursunuz.

Naruto, DN, Hellsing ve Berserk'in Animeleri dışında Bleach ve OP'un Animelerini izledim ama bu ikisinden edindiğim tecrübe ile dahada Anime sektörüne yüz vermedim. Gerek şarkı, çizim gereksede seslendirmede Naruto ve DN gibisi yok. Diğerleri çok sönük kalıyor bence.

Her sezon beklediğim ya da seveceğim tarzda anime çıktığından bence her iki durum bana etki etmiyor. Genelde echi animeleri gram bakmadığımdan kalitesiz serileri göz önüne çıkaran insanlar da olmayınca iyi animelere daha çok denk geliyorum.

Efsane olan animelerin ve mangaların neredeyse tamamı 2010 öncesine ait seriler. Gerçekten seviye çok düştü la. Sabahlara kadar muazzam serilerin mangasını okumak ardından yeni bir animeye başlamak falan çok özledim o günleri ama elde malzeme kalmadı *******. Saatlerce nette dolanıp anime aradığım zamanlar oldu tek tek çeviri gruplarının serilerine göz attığım zamanlar oldu ama uzun süredir anime manga aleminde takılıyorsanız tüketebileceğiniz çok fazla seri kalmadı. Efsane mertebesine erişmiş eserleri loopa alıp takılacaksınız yapacak bir şey yok. Kaç kere baştan okursanız okuyun - izlerseniz izleyin bünyeye işliyor namıssızlar

İkiside. Güzel anime yapamıyorlar artık ve tabiki büyüme etkiside var. İnsanlar büyüdükçe daha seçici oluyorlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık