Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bir Ömür Yaşanmalık Yerler

Ne güzel mağara evi yapmış adam. Burada yaşamak isterdim. Ya da şöyle bir hobbit köyünde yaşamak da güzel olurdu.

Yunanistan'da son dönemde örneklerini gördüğüm (tabi internet üzerinden...) araziyle bütünleşik yapı tasarımlarından örnek. Aklımda kendim için de böyle bir proje var taslak çalıştığım ama maliyeti şu an için kaldıramayacağım için benzer bir örneğini atayım dedim.

Bu da benim beğendiğim ve ara ara taslak çizdiğim başka bir konut tipi. Takip ettiğim ve örnek aldığım bir mimar olan Luciano Kruk'a ait SV evi.

Amerika'da çok da kalabalık olmayan bir kasabada yaşamak isterdim. Sürekli gittiğim bir barı olsun, bardaki kadın sürekli elindeki bezle bardak silsin. Beni görünce "her zamankinden mi" diye sorsun. Evet diyeyim ve sessizce bir köşeye kurulayım. Bira, sigara vs. derken saat 12'yi geçsin. Kapatıyoruz diyerek beni uyandırsın çalışan kadın. Cüzdanımdan çıkardığım parayı hiç saymadan masaya bırakayım.

Devamını sonra yazarım. Böyle bir şekilde yaşarım bir ömür. Ray Velcoro gibi.
Hayaller ülkesi Ameriganya, ne yazık ki hiç öyle olmuyor ya da bana öyle olmadı ama benim de isteklerimdendi.

Omur boyu hicbir yerde yasanmaz yav katılıyorum buyuk ustat @YonToryu 'ya bu adamı severim, sayarım da...Bu konuda da yanılmamıs

Yok Vintage soyle bir yer derseniz Monte Carlo'da yasamak isterdim sonucta hayal kurmak beles dedikleri gibi

Yunanistan'da son dönemde örneklerini gördüğüm (tabi internet üzerinden...) araziyle bütünleşik yapı tasarımlarından örnek. Aklımda kendim için de böyle bir proje var taslak çalıştığım ama maliyeti şu an için kaldıramayacağım için benzer bir örneğini atayım dedim.

Bu da benim beğendiğim ve ara ara taslak çizdiğim başka bir konut tipi. Takip ettiğim ve örnek aldığım bir mimar olan Luciano Kruk'a ait SV evi.
Bu evde gece salonda oturmak korkutur ya

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık