Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Billy Bat

O finalden önce açıklanıyor.
Ben en son 157 yi okudum, ne oldugu aciklanmissa okumadim, 157 ye kadar acıklanmissada tatmin edici bir cevap almamisimdir. Bir kac mesaj asagida yazmisin 2 asker ve cocugu seride islemisti dedigin dogru ama o cocuk kim merak ettim dogrusu. Dogru bir baglana yapmistir umarim, zamani paralel evrenleri isleyim sacma bir sonu yoktur umarim.

Ben en son 157 yi okudum, ne oldugu aciklanmissa okumadim, 157 ye kadar acıklanmissada tatmin edici bir cevap almamisimdir. Bir kac mesaj asagida yazmisin 2 asker ve cocugu seride islemisti dedigin dogru ama o cocuk kim merak ettim dogrusu. Dogru bir baglana yapmistir umarim, zamani paralel evrenleri isleyim sacma bir sonu yoktur umarim.
162 ya da 163'te açıklanıyor ne olduğu. Paralel evren mevzusunun sadece adı geçiyor. Birebir kendisi işlenmiyor. Billy Bat, 5. boyutta olduğu için zamanın içerisinde istediği gibi dolaşabiliyor. Tabii bunu da seride açıkça göstermiyorlar. Billy sadece var olan paralel evrenlerdeki tüm dünyaların yok olduğunu ve geriye sadece bizim dünyamız kaldığını, eğer bunun da sonu gelirse yeni bir dünya ile değiştiremeyeceğini söylüyor.

Çok heyecanlı ve sürükleyici bir seriydi. Galiba bu manganın havasını başka manga da alamayacağım. Bütün karakterler çok iyi yaratılmış yani sevmediğini hiç bir şekilde sevemiyorsun gibi tutarlı ve heyecanlı bir seriydi öyle de bitti. Umarım yeni serileri de böyle gizemli ve sürükleyici olur. Emeği geçenlere teşekkür ederim.

Okuduğum en ilginç serilerden biriydi. Sonu pek beklediğim gibi olmasa da kötü bitmedi bence. Emeği geçen herkese teşekkürler.
@Smoker
Kurusu'nun dileği tam olarak neydi acaba?

Ayın yüzeyindeki Billy Bat resmini kim çizmiş peki?
Kendi oluşmuş. Billy Bat evrenin başından beridir olan bir varlık. İçinde olduğu meteor dünyaya çarpıp üç parça olduktan sonra Ay'daki parçada kalmış. İlkel zamanlarda mağaraya vuran ışık ile birlikte dünyaya inme imkanı bulmuş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık