Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Bilinçli Hakuba Potansiyel Güç Seviyesi

Hakubada Ustalaşmış Cavendish'in Güç Seviyesi

• Kullanılan toplam oy
    43
Bana soracak olursanız Rebecca, Hakuba'nın saldırısını bloklayamıyor. Şansına yediği saldırı miğferine geliyor da, öyle ölmüyor. İsteyerek yaptığı bir şey değil.
Anket hakkında ne düşünüyorsun peki admin? Sence de cavendish hakubada ustalaşsa Jack'i/cracker'ı alamaz mı?

Potansiyeli Sanji'nin potansiyelinin gerisinde kalır. Jinbe'nin de şu anki halini geçebileceğini pek sanmıyorum. Yonko ve amiral gücünde olacaklar 20'li yaşlarında kendilerini belli ediyorlar. Mesela Luffy, Kid, Zoro, Yamato, Roger, Garp, Linlin, Shanks, Mihawk, Sanji...
Sağ kol da olamaz, zira hızlı olsa da fiziksel kuvveti neredeyse yok gibi. Robin'in kenetlemesinden bile kurtulamıyor.
En fazla 3. komutan fakat muhtemelen 4. komutan olur.

Öncelikle bir kılıç ustası olduğu için tüm eli kılıç tutan karakterler gibi Mihawk'tan zayıftır. Öte yandan Ayol'a tek atmış olması nedeniyle Dofi familyasında bir koltuk sahibi olacak kadar güçlü biridir. Koltuk sahiplerine bakarsak Pika amiral+adayı alırım diyordu, Diamante kolezyum'un efsanesi idi. Kehehe Dofi'nin akıl hocasıydı. Buralar hep sağ kol seviyeleri. Tüm bu gözlemler neticesinde hikayenin tutarlı olması açısından Kavendiş en azından bir sağ kol olmalı diye tahmin ediyorum.

Öncelikle bir kılıç ustası olduğu için tüm eli kılıç tutan karakterler gibi Mihawk'tan zayıftır. Öte yandan Ayol'a tek atmış olması nedeniyle Dofi familyasında bir koltuk sahibi olacak kadar güçlü biridir. Koltuk sahiplerine bakarsak Pika amiral+adayı alırım diyordu, Diamante kolezyum'un efsanesi idi. Kehehe Dofi'nin akıl hocasıydı. Buralar hep sağ kol seviyeleri. Tüm bu gözlemler neticesinde hikayenin tutarlı olması açısından Kavendiş en azından bir sağ kol olmalı diye tahmin ediyorum.
Yine muhteşem bir analiz. Ek olarak Dellinger Dof Family'nin geleceği olduğu için oradan da bir artı yazdırmak daha iyi olur. Bu da Hakuba'yı en az sağ kol+ yapar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık