Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bilgisayar Tavsiyesi (Genel Başlık)

Beyler,
pc konularindan biraz uzak kaldim. Var midir detayli analiz edebilecek ?
Model : Hp 15-DK2024NT I5 islemci , 16 gb ddr4 ram vs
Is yerinden bir tanidik 700 € dedi , ne diyosunuz bu marka ve modeli icin , ona gore ilerliyecegim, kendimde arastiriyorum.
Amacimda oyle oyun oynamak vs degil, tasarim montajlama vb islemler icin lazim.

Beyler,
pc konularindan biraz uzak kaldim. Var midir detayli analiz edebilecek ?
Model : Hp 15-DK2024NT I5 islemci , 16 gb ddr4 ram vs
Is yerinden bir tanidik 700 € dedi , ne diyosunuz bu marka ve modeli icin , ona gore ilerliyecegim, kendimde arastiriyorum.
Amacimda oyle oyun oynamak vs degil, tasarim montajlama vb islemler icin lazim.
2. el mi? O modelin 1650 ekran kartı varmış pahalı olmasının sebebi o. Oyun oynamayacaksan değmez.

Oyunla pek isim olmayacak, daha cok tasarim, montaj vb programlari + gunluk islemler icin kullanicam.
Örneğin Premiere Pro'da render alacağım dersen ekran kartının önemi artıyor. Oyun oynamasan bile işine yarar. Senin ne seviyede kullanacağına bağlı yani. 700 euro vermeyi düşündükten sonra şahsen gider Monster laptop bakardım. Hatta kasa toplarım da sen laptop istiyorsun sanırım.

Örneğin Premiere Pro'da render alacağım dersen ekran kartının önemi artıyor. Oyun oynamasan bile işine yarar. Senin ne seviyede kullanacağına bağlı yani. 700 euro vermeyi düşündükten sonra şahsen gider Monster laptop bakardım. Hatta kasa toplarım da sen laptop istiyorsun sanırım.
Monster laptoplar pek burada yok. Acikcasi buranin sikintisi direk nakit almam zorunlulugu, taiksitli birsey almak asiri zor. 600 € e bagladim, bu hafta ici teslim alicam. Bakalim, memnun kalmassam benzer rakama satarim yazin. Tesekkurler yorumlarin icin.

Laptop'ın ekran kırık. Ekran değişimi + kasa değişimi yapmak gerek. Ayrıca laptop'ın ekran kartı çalışmıyor. Bu durumdaki bilgisayarı 1500-2000 arası bir fiyatla tamir edip kullanabilirim. Ya da 12-15 bin arası bir paraya bir laptop almak gerekiyor. Buna da ben pek yanaşmıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık