Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beyazbıyık Korsanları vs. Denizciler (Güncel)

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    72
WB tarafı alır diyorum. Oyaji'yi kısıtlayacak ıvır zıvır handikaplar verilmezse ortalığı dağıtır Wb.

Bu arada Wb tayfasının resmi güzelmiş. İnsan, bu deyişik deyişik tipler bayağı sağlam gözüküyor diye düşünüyor, sonra akıllara Mf'deki tayfa ve müttefikler akla gelince.....

Ya denizciler top yekün Wbye dalıp direk indirirse ne olacak ? Meydan savaşında Wb ekibinin hiç bir şansı yok.Amirallerin meyveler toplu katliam için birebir.Wb tarafı ise Wb hariç genel itibari ile bire bir adamları.

Denizciler için bir başka antreman maçı olur.En az 2.5 yonkou gücü var denizcilerde bence tabi.
Tüm amiraller wb'ye dalarken komutanların armut toplayacağını hesaba katmadım pardon.

3 tane amiral tutabilen komutan var. Geriye akainu ve sengoku kalıyor zaten. Onlar wb'ye kıyasla ne kadar toplu katliam yapabilir? Ace'in meyvesini geçtim korsanlarda 2 tane kral haki kullanıcısı olduğunu da unutmuşsun.

3 komutan dışında hala teach, thatch ve vista var. Wb korsanları akainu veya sengokudan birini tutsa whitebeard teke tek kalıyor.
Korsanlar eğer whitebeard'ı teke tek dövüşecek şekilde kullanmak isterse karşı tarafın yapabileceği bişey yok. Marinefordda gördük tüm ordu adamın sırtını kolluyor. Yenemeseler bile wb bi amirali indirene kadar herkesi oyalayabilirler.

Whitebeard'ı tek başına oyalayacak biri olmadığı sürece o amiraller teker teker 2'şer vuruşla inerler. Shicibukailerin böyle bi savaşta mf'ye sadık kalacaklarından da şüpheliyim.

Wb yaşlı ama sağlıklı olsa veya genç garp savaşta olsa o zaman denizciler alır derdim.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık