Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Beyaz ve Siyah

Kral

beyler yeniyimde yardım edermisiniz diğer konulara nasıl yorum atacam buna atıyorum ama diğerlerine atamıyorum

Kitabın kapağını çok başarılı buldum cidden.
Bu aralar okumaya vaktim yok vizeler yüzünden ama mutlaka okuyup yorumlayacağım. Umarım istediğin gibi sonuçlanır.

Kesinlikle öyle. Çizen kişiyle görüşünce ellerinden öpmeyi düşünüyorum.
Teşekkürler.
Bence de ellerinden öpmelisin. Gerçekten kendini içine çekiyor kitap kapağı.
90 sayfa falan civarı sanırım kitabın. O yüzden 1 günde bitiririm muhtemelen. Umarım benim de beğendiğim gibi çıkar. Peki başka kitap hazırlıkların da var mı?

Bence de ellerinden öpmelisin. Gerçekten kendini içine çekiyor kitap kapağı.
90 sayfa falan civarı sanırım kitabın. O yüzden 1 günde bitiririm muhtemelen. Umarım benim de beğendiğim gibi çıkar. Peki başka kitap hazırlıkların da var mı?
Aynen öyle.
Bir tane yazmakta olduğum, bir tane de yazmayı planladığım kitap var. Yazmakta olduğumun yarısı bitti fakat yazmaya zamanım yok. Sınavlarım ve ailesel şeyler falan.
Umarım beğenirsin.

Aynen öyle.
Bir tane yazmakta olduğum, bir tane de yazmayı planladığım kitap var. Yazmakta olduğumun yarısı bitti fakat yazmaya zamanım yok. Sınavlarım ve ailesel şeyler falan.
Umarım beğenirsin.
Neyse daha fazla konuyu dağıtmayayım da kitabı okuyanlar mesaj atsın okuduktan sonra.
Eğer devam etmeyi düşüneceksen, ki dediklerine göre düşünüyorsun, umarım başarılı olursun. Sorunlarını da en kısa sürede çözersin ve kafa rahatlığıyla yapman gerekenlerle uğraşırsın inşallah.

Neyse daha fazla konuyu dağıtmayayım da kitabı okuyanlar mesaj atsın okuduktan sonra.
Eğer devam etmeyi düşüneceksen, ki dediklerine göre düşünüyorsun, umarım başarılı olursun. Sorunlarını da en kısa sürede çözersin ve kafa rahatlığıyla yapman gerekenlerle uğraşırsın inşallah.
Teşekkür ederim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık