Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Beyaz ve Siyah

Okumayanlar için spoiler olacak, doğrudan kitaptan alıntı yapacağım. Fark ettiyseniz de ne güzel.
Bunların hepsi aynı melodi aslında. Hatta müziğin kaynağı olan kadın da annesinin bir yansıması. O yüzden bu kadar abartılı derecede güzel geliyor.
İlk bölümün başlarından
Ancak duyduğum bu güzel notaları, kulaklarımın işittiği bu harikulade melodiyi duymanın bir ay gökkuşağını görmek kadar zor olacağını hissediyordum.

İlk bölümün devamından
Nereden geldiğini bilmediğim bir melodi dudaklarıma kondu ve melodiyle beraber sırılsıklam olana kadar ıslandım.

Üçüncü bölümün başlarından
Kapkara gökyüzünün altında, siyah toz yağmurları her yeri zifte boyarken, mermi kovanlarından ve çarpışan uçakların devasa mermilerinden çıkan şiddetliseslerden uzakta eğitimimin ilk gününde yine aynı melodiyi tutturmuş, ıslık çalıyordum.

Üçüncü bölümün sonlarından
Islık çalmaya başlamıştım. Bu melodi beni her zaman rahatlatmıştı. Ne zaman kötü bir durumla karşı karşıya kalsam bu melodiyi dudağımdan geldiğince taklit edip çalmaya çalışırdım. Gerçekten de işe yarıyordu. Bunun için anneme minnettardım.
Bunu farketmistim. Zaten bundan baskada melodi lafini kullandığından sebep. :( Örümcek bağlantısı da var. :( Biri için kendinden vazgeçme bağlantıları zaten 2 hikayeyi ayni paralelde yazmışsın. Ayni paralelde derken hikayeler bambaşka fakat aynı tadı veriyor.Ayrica şu betimleme konusunda fikirlerine pek katılmıyorum hayal gücümü canlı tutmak için gerekli böyle seyler bence.
Birde ölen çocuk olunca daha da duyarliliasmak konusunda tartışmak istiyom çok aradayım orada karar veremiyorum. :(

Bunu farketmistim. Zaten bundan baskada melodi lafini kullandığından sebep. :( Örümcek bağlantısı da var. :( Biri için kendinden vazgeçme bağlantıları zaten 2 hikayeyi ayni paralelde yazmışsın. Ayni paralelde derken hikayeler bambaşka fakat aynı tadı veriyor.Ayrica şu betimleme konusunda fikirlerine pek katılmıyorum hayal gücümü canlı tutmak için gerekli böyle seyler bence.
Birde ölen çocuk olunca daha da duyarliliasmak konusunda tartışmak istiyom çok aradayım orada karar veremiyorum. :(
O dediğim kişinin fark ettiğini sanmıyorum mesela. Üzerinde paylaştığım üzere en az dört kez durmuşum zaten. Görülmesi lazım. Evet aynen öyle yaptım. Betimleme konusunda anlaşamayız ne yazık ki. :(
Kim bilir diğer okuyanlarla birlikte bunu tartışırız, bakalım. :(

O
dediğim kişinin fark ettiğini sanmıyorum mesela. Üzerinde paylaştığım üzere dört defa durmuşum zaten. Görülmesi lazım. Evet aynen öyle yaptım. Betimleme konusunda anlaşamayız ne yazık ki. :(
Kim bilir diğer okuyanlarla birlikte bunu tartışırız, bakalım. :(
Belki çok dikkatli çok dikkatli
okumamıştır. Zaten her konuda aynı düşünsek sen yazar bir kişilik olmazdın canisi. :( Bakalım herkes oraya odaklanacak mı. :(

Son düzenleme:
Zonguldak İl J.K.lığı
Bu adrese bir nüsha gönder de okuyalım kitabı hacı, merak ediyorum sonra sürekli yukarı çıkınca başlık. :(
İyi diyorsun, hoş diyorsun fakat sen beğenmezsin zaten. Hem kapağı da güzel değilmiş napacaksın? :(
Trollü bir yana. Almanı tercih ederim. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık