Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Beyaz ve Siyah

Vaay. Hadi bakalım. İyi okumalar.
Lan hep bunu yapmak istemiştim masa kahve bardağı kitap temalı foto. :D Neyse şuan kafam ağrıyo alkolün etkiside var. Yarın ilk iş okucam. :) İnanın diye fotoğrafını atiyom ilk be okucam ilk bana geldi ilk ben ben. :D Neyse sözümün eri olduğumu kanıtlamak için bu yaygara başka bir şey den değil.

Lan hep bunu yapmak istemiştim masa kahve bardağı kitap temalı foto. :D Neyse şuan kafam ağrıyo alkolün etkiside var. Yarın ilk iş okucam. :) İnanın diye fotoğrafını atiyom ilk be okucam ilk bana geldi ilk ben ben. :D Neyse sözümün eri olduğumu kanıtlamak için bu yaygara başka bir şey den değil.
Yazdığım bir kitabın başka birinin evinde okunmayı beklemesi çok garip ya. İlginç bir his. Teşekkür ederim.

Kitabı aldığımızı kanıtlamak için resim mi atıyoruz bir de :(
Bu kitap raflarda olsaydı inan sırf kapağından bile çok fazla ilgi çekeceğinden baya satış olurdu.
Benim çevremdekiler pek kitap alıp okumaz. Belki ben alınca benden isterler. O yüzden o konuda yardımcı olamam.

Kitabı aldığımızı kanıtlamak için resim mi atıyoruz bir de :(
Bu kitap raflarda olsaydı inan sırf kapağından bile çok fazla ilgi çekeceğinden baya satış olurdu.
Benim çevremdekiler pek kitap alıp okumaz. Belki ben alınca benden isterler. O yüzden o konuda yardımcı olamam.
Ben de raflarda görmek istiyorum ama yeni çıkan bir kitap için bu zor. Dediğin gibi kapak ilgi çekici umarın yayılabilir.
Kitaba mağazalardan da ulaşabiliyor muyuz?
Yoksa sadece netten mi sipariş verebiliyoruz?
Henüz netten. :(
Satış artarsa dağıtılır.

Ben de raflarda görmek istiyorum ama yeni çıkan bir kitap için bu zor. Dediğin gibi kapak ilgi çekici umarın yayılabilir.

Satış artarsa dağıtılır.
Az önce sipariş vermeye çalıştım ama nedense olmadı :(
Kötü olmuş cidden sadece netten olması. Peki sipariş etsek getiriyorlar mı? Bilgin vardır sanırım.

Satış artarsa dağıtılır.
Yarın dr ye gideceğim de elim boş çıkmayayım dedim. :(

Yalnız alttan alttan subliminali çakmışsın. Yakıştıramadım. :(

Az önce sipariş vermeye çalıştım ama nedense olmadı :(
Kötü olmuş cidden sadece netten olması. Peki sipariş etsek getiriyorlar mı? Bilgin vardır sanırım.
Dağıtım kanalıyla alakalı bir şey. Yani bu dr'a bağlı. Yayıneviyle alakalı değil. O yüzden bu bilgi bende namevcut. :(
Bir daha dene. :(
Yarın dr ye gideceğim de elim boş çıkmayayım dedim. :(

Yalnız alttan alttan subliminali çakmışsın. Yakıştıramadım. :(
Muhtemelen boş dönersin. Fakat internetten alırsan, ikimiz de mutlu oluruz. :(
Yok canım ne münasebet. :(

Muhtemelen boş dönersin. Fakat internetten alırsan, ikimiz de mutlu oluruz. :(
Yok canım ne münasebet. :(
Ben de öyle tahmin ediyorum da bakalım artık hayırlısı.
Aldığımda senin mutlu olman garanti ancak benim mutluluğum senin yazdığın yazıya bağlı olacak. Bilmem anlatabildim mi?.. :(
Münasebetini falan bilmem de öyle bir niyet sezdim gibi. :( Tabi sen yok diyorsan yoktur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık