Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Beşinci 'Resmi Popüler Karakterler' Anketi!

Vivinin Rebeccadan yukarıda olmasına ve Zoronun lawdan aşağıda olması çok sevindirici, Bartonun 9. olarak girmeside güzel

Oda Law'a iyi yatırım yaptı karşılığını almış sanırım. Ayrıca diğer karakterlere o kadar özenip bizim tayfayı hiç sallamaması belli olmuş bence ankette.

Kidd içinde böyle şatafatlı bir ark görürsek onu da bu listede (ilk on) ve kapak da görür müyüz acaba. Ama kişiliğinden dolayı oy alamama durumu söz konusu. :/

İlk 10 evlere şenlik zaten, chopper ve nami'nin ne işi var, ayrıca Hancock ve ace'in olmasıda tuhaf bence. Zoro ve sanji'nin de ilk 10'da olması sıkıcı, millet hep görmeye alıştığı tiplere veya karizma zannedilen apaçi ve ikoncan'lara vermiş.

Fujitora, dof, corazon, senor pink, trebol...

Yahu niye herkesi kendinizle aynı görüşte olmak zorundaymış gibi yargılıyorsunuz? Ya da niye sizin hoşunuza gidenlerin en iyisi olduğunu ve herkesin hoşuna gitmesi gerektiğini düşünüyorsunuz?

O saçma bu saçma denip duruyor anket yayımlandığından beri. On binlerce farklı görüşteki insanın takdiri olmuş anket, ne var bunda şaşacak, veya kıstas kabul edip karakterlere değer biçecek? :/

Yahu niye herkesi kendinizle aynı görüşte olmak zorundaymış gibi yargılıyorsunuz? Ya da niye sizin hoşunuza gidenlerin en iyisi olduğunu ve herkesin hoşuna gitmesi gerektiğini düşünüyorsunuz?

O saçma bu saçma denip duruyor anket yayımlandığından beri. On binlerce farklı görüşteki insanın takdiri olmuş anket, ne var bunda şaşacak, veya kıstas kabul edip karakterlere değer biçecek? :/
Düşüncelerimizi paylaştık, kızma reis. :üzgünüm:

Forumlarda demokrasi ve özgürlük geyikleri pek çekilmiyor. Çoğunluğun seçimlerini eleştirmek veya yargılamak suç mu, zaten biz eleştirince fikirlerini mi değiştirecekler. Herkes kendi fikrini yazıp geçsin...liste saçmalığın daniskası bana göre.

Forumlarda demokrasi ve özgürlük geyikleri pek çekilmiyor. Çoğunluğun seçimlerini eleştirmek veya yargılamak suç mu, zaten biz eleştirince fikirlerini mi değiştirecekler. Herkes kendi fikrini yazıp geçsin...liste saçmalığın daniskası bana göre.
Ya abi şimdi ne alakası var demokrasiyle özgürlükle. Mantıkla ulaşabileceğin bir sonuç varsa beğenme seçilenleri ve istediğin kadar eleştir. Ama bu zevk meselesi abicim. Gönül bu, ota da konuyor boka da. Niye oraya kondun diyemezsin ki. :D

Law Luffyle kapışıyor çok az fark var kadın okuyucu kitlesindendir diye düşünüyorum zira çok seviyorlar. Marcoya sevindim ama Dragon :(

Bu arada 101 numaraya bayıldım bende seviyorum o küçük fareyi :D

Ahahahah abi Shanks, Dragon, Doflamingo... daha sevilen nice karekter hepsine Usopp geçirmiş resmen:hhh:. Hadi Usopp'u gene anlarım, tayfanın kaç senelik üyesi ama daha yeni ortaya çıkan Rebecca'nın bile Dragon'dan falan yukarıda olması...

Abi bu anketten anladığım şu ki biz Türklerin zevki dünyanın geneline epey ters. Ama Law'a sevindim bak zaten ilk 5 hemen hemen benim düşüncelerimle aynı katıksız Luffy fanı olmama rağmen Law'ı da özellikle flashbackten sonra neredeyse Luffy kadar sevmeye başladım ama listenin gerisi epey korkunç:ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık