Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Berserk - Teşekkürler Kentaro Miura

Unknown

Yemişim öyle kafa dinlemeyi. Bildiğin kafa s.kiyor o ikili. Casca falan etrafta diye duygusal reyiz yoksa zor tutar kendini bunlarla.
Ne olursa olsun ben o kısımları okurken eğleniyorum. :D Çevrilmiş son bölüm heyecanın doruğunda kaldı vahşileşsin istediği kadar güzel bir vs izleyelim onada birşey demem tabi ki..Ayrıca seride nefret edilcek biri varsa benim için Farnese dir koşulsuz şartsız..

Roronoa Zoro

Farnese kaşarını bir tek ben mi seviyorum, tatlı şıllığım o benim.
Puck denilen herif isidro gelene kadar çekilecek çile değil, kaç kere sinirden ana avrat sövdüğümü bilirim.Hellhound'a bağlar gutts, içindeki karanlık beni yakıyor geyiğine başlar hemen, lan dümbük yeni mi farkettin? Adamın afedersiniz feriştahına soğuk savaş başlatmışlar, nasıl bir psikoanaliz bekliyorsun bu heriften?
HELLHOUND'U ÖZLEDİM.

Ne olursa olsun ben o kısımları okurken eğleniyorum. :D Çevrilmiş son bölüm heyecanın doruğunda kaldı vahşileşsin istediği kadar güzel bir vs izleyelim onada birşey demem tabi ki..Ayrıca seride nefret edilcek biri varsa benim için Farnese dir koşulsuz şartsız..
Genelde millet Griffith'ten nefret eder :D Bende söverim Griffithe ama nefret etmiyorum adamdan. Hani tecavüz sahnesi olmasa sövmezdim belki adam en başta ne istiyorsa sonda da hala onu istiyor. Diğer nedeni ise herşeyin farklı olabilme ihtimali, Gutts reyiz ayrılmasaydı hiçbirşey değişmezdi ihtimali..

Unknown

Genelde millet Griffith'ten nefret eder :D Bende söverim Griffithe ama nefret etmiyorum adamdan. Hani tecavüz sahnesi olmasa sövmezdim belki adam en başta ne istiyorsa sonda da hala onu istiyor. Diğer nedeni ise herşeyin farklı olabilme ihtimali, Gutts reyiz ayrılmasaydı hiçbirşey değişmezdi ihtimali..
Dediğin sahne hariç BB den farksızdır tabi daha eli yüzü düzgün olanı :D Değişeceğini sanmıyorum O 4 elemanlar sanırım ne olursa olsun bu sahne ve bu kişiler burada kurban olucak gibi birşey diyordu.İşte bizim İskelet reyiz gelip kurtardı Asıl reyizi keşke Casca yı içerde bıraksa işte o zaman canavar görürdük biz de yok illa onu da alıcak.

Puck da elf'e benzeyen küçük arı gibi yaratıkların bastığı köyde kovalandıktan sonra Berserk moda girmişti yabana atmayın :( Bir kere de Guts uyurken mi ne başına üşüşen karanlık ruhları o kovmuştu :D Hatta Guts "sen şimdi benim canımı mı kurtardın ...koyim" gibisinden bir şey demişti :D Kadim elf dövüş sanatları ustasını yaban atmayın :/

Madao38

Bitirmeden ölürse mezarına işeyecem gavatın, yapmazsam adam değilim.
Zaten Japonya'ya gitmeyi düşünüyorum; Miura bahane.
Edit: Ya bak sinirden elim ayağım titriyor, tövbe estağfurullah.
O değilde aklına nerden geldi seriyi bitirmezse adamın mezarına gidip işeme fikri ya :D

Roronoa Zoro

O değilde aklına nerden geldi seriyi bitirmezse adamın mezarına gidip işeme fikri ya :D
Adam 26-27 yıldır şekillendiriyor seriyi, daha bunun yarısı kadar daha var, bitiremeyebilir yani. Biz de gariban okuyucuları olarak gidip mezarını ziyaret etmek boynumuzun borcu.

Adam 26-27 yıldır şekillendiriyor seriyi, daha bunun yarısı kadar daha var, bitiremeyebilir yani. Biz de gariban okuyucuları olarak gidip mezarını ziyaret etmek boynumuzun borcu.
Aslında çok birşey yok gibi bitirir yav.Fantasia arcı bitirse.Kadınıda elflerin yaşadığı yerde aklını geri kazandırsa,sonra da orda elflerin yerinden buna bi güç atlaması gelse o güçle Dragonslayerı alıp griffithin bir tarafına dürtse ve bizde mutlu mesut yaşasak.

Roronoa Zoro

Aslında çok birşey yok gibi bitirir yav.Fantasia arcı bitirse.Kadınıda elflerin yaşadığı yerde aklını geri kazandırsa,sonra da orda elflerin yerinden buna bi güç atlaması gelse o güçle Dragonslayerı alıp griffithin bir tarafına dürtse ve bizde mutlu mesut yaşasak.
Mutlu son olacağını düşünmüyorum :(
Olsa olsa en iyi son;yeni nesil SkullKnight'ımız olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık