Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Berserk - Teşekkürler Kentaro Miura

Sen hiç bir karıncanın azmine ya da sıkı çalışmasına saygı gösterdin mi? Parmağının ufak bir baskısıyla yok olacak bir varlık sonuçta. Aynısı Guts için de geçerli. Guts'un ne yaptığı ya da yapacağı şu durumda Griffith için hiç bir önem arz etmiyor. Berserk zırhı ile olacak olsaydı İskelet zamanında bunların ipini çekerdi ama o da bir halt becerememiş gördüğümüz kadarıyla ki kendisini başıboş bir hayalet olarak görüyor. Ejderha Katili ise şu seviyede Griffith'in saçına zarar veremiyor. Griffith'i geçtim yanındaki havarilerden bile kaç tanesi öldürebilecek sence? Acınası ama Guts'un gerçekleri bunlar. Adam ölmek istese bile ölemiyor yaşadığı her gün cehennem azabı, önceden Casca'nın varlığına tutunmuştu şimdi o da elinden alındı. Bundan sonra Berserk'in gerçek karanlığını görürüz.
Karınca alegorisi mi:hhh:

Hikayenin geliş yönünden Guts'ın bir şekilde behelit dışı olarak çok üst düzey bir power up alacağını düşünüyorum. Hatta üst düzey havarilerden birisini indirerek de bunun başlangıcını oluşturacağını düşünüyorum.

"Arıya Ağlayan Adam" :hhh:
Yalnız o sahnede ağlayan Griffith değil.

Çocuk Adam dolunay olduğu geceler anası Kaska'ya gidiyor. Sonra geri dönüp de vücut kontrolü tekrar Griffith'e geçerken Çocuk Adam ağlıyor. Öncül sayfalarda Griffith anlatıyor zaten bunları. Gözyaşları anasından ayrı düşen Çocuk Adam'a ait, Griffith'e değil.

Gutts'ı ibrahim'in ateşine su taşıyan karıncaya benzetirsen haliyle orada takılı kalırım. Rahmetlinin son bölümünde çizdiği Griff de ortada. Bir karıncaya o şekilde ağlayan bir insan gördün mü hiç:d
Ne diyon sen? :D Çok fazla Çin noveli okudum. Ondandır belki? :bilmem:

Ayrıca gözyaşı Guts için değil. İçindeki çocuğun, anası olan Casca için hissettiklerinden sebep akıyor. Bu kadar da sallanmaz yani. :hhh:

Yalnız o sahnede ağlayan Griffith değil.

Çocuk Adam dolunay olduğu geceler anası Kaska'ya gidiyor. Sonra geri dönüp de vücut kontrolü tekrar Griffith'e geçerken Çocuk Adam ağlıyor. Öncül sayfalarda Griffith anlatıyor zaten bunları. Gözyaşları anasından ayrı düşen Çocuk Adam'a ait, Griffith'e değil.
Rickert'ın biç sılap'ından beri Griff'in yaşadığı karakter değişiminin son noktası olarak değerlendirmiştim o panelleri..
Ne diyon sen? :D Çok fazla Çin noveli okudum. Ondandır belki? :bilmem:

Ayrıca gözyaşı Guts için değil. İçindeki çocuğun, anası olan Casca için hissettiklerinden sebep akıyor. Bu kadar da sallanmaz yani. :hhh:
Çin noveli laneti seni de sardı demek :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık