Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Berserk - Teşekkürler Kentaro Miura

İskelet amca burada ne demek istemiş, kollarında biri ölmüş falan ama adam baya kelime oyunu yapmış arkadaş.

İskelette vaktiyle bir tutulma yaşamış ve kurbanı kurtaramamış. Yukarıda beş elden dördünü öldürdüğü söyleniyor ama neye dayanarak söylediniz anlamadım.

Son düzenleme:
İskelet amca burada ne demek istemiş, kollarında biri ölmüş falan ama adam baya kelime oyunu yapmış arkadaş.

İskelette vaktiyle bir tutulma yaşamış ve kurbanı kurtaramamış. Yukarıda beş elden dördünü öldürdüğü söyleniyor ama neye dayanarak söylediniz anlamadım.
Gözükmüyor. Adamın kelime oyunu yapmadığı zamanı hatırlamıyorum. Konuşma tarzı değişik. Çok görmüş geçirmiş bir abimiz olduğu için normal yani. 1000 yaşında falandır.

Void'e kurban oldum, kadın ölünce çıldırdım ve zırh beni yedi, her şeyimi kaybettim ve şimdiki halime döndüm diyor. Ben de sadece tutulma diye anladım, ellere karşı bir durum yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık