Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Berserk - Teşekkürler Kentaro Miura

Eveettt sonunda Griffith'e neden ölümüne sövüldüğünü anladım. :D Ve görünüşe göre bu daha başlangıç. Yalnız ilginç bir şekilde Berserk okudukça içimde artan bir DS oynama istediği oluştu. :/

Üye silindi 1004

Eveettt sonunda Griffith'e neden ölümüne sövüldüğünü anladım. :D Ve görünüşe göre bu daha başlangıç. Yalnız ilginç bir şekilde Berserk okudukça içimde artan bir DS oynama istediği oluştu. :/
Griffith'e söven gericidir. Griffith'in tutumu ve yaptığı her şey annesinin sütü kadar helaldir ona. Guts rezalet düşük zekalı bir errand boy'dur. Yaşadığı her şeyi dip noktasına kadar hak etmiştir.

Üye silindi 1004

Ahaha tam da senden beklediğim tarzda yazmışsın. :/
Griffith yanlış olan hiçbir şey yapmadı. Yaptığı her hareket sorgulanamayacak kadar hakkaniyetliydi. Düşünüyorum Griffith'in yaptığı yanlış bir şey var mı? Düşünüyorum. Valla yok. Bir adam hiç mi yanlış yapmaz? Yapmamış ya. Yemin ederim yarın öbür gün işi düşse düşünmeden kefil olurum Griffith'e.

Eline kocaman kara kılıç alıp, yanına cıbıldak cin alıp olmuyor bu işler. Soruyorum Guts'ın tek dikili ağacı var mı? Yok.

Griffith yürekli ve özel bir adamdır. Her yaptığının sonuna kadar arkasındayım ve meşru olmayan tek bir hareketi bile olmadığına kalıbımı basarım.

Yıllardır finalini kafasında tasarlayamadığı için çizmiyor bu adam. Haklı da berbat bir son yapmasındansa çizmemesi daha iyi.

Griffith'e söven gericidir. Griffith'in tutumu ve yaptığı her şey annesinin sütü kadar helaldir ona. Guts rezalet düşük zekalı bir errand boy'dur. Yaşadığı her şeyi dip noktasına kadar hak etmiştir.
Guts'ın kızgınlığı zaten kendisi yerine Casca'ya yönelmesinden geliyor.

Ayrıca Guts net hatalıdır. Kendince triplere girmiştir. Griffith'in aşkına ihanet etmiştir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık