Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Berserk - Teşekkürler Kentaro Miura

Samuray tarzı şeyleri sevmiyorum.

97 versiyonu gayet iyi ama. O karanlık havayı yansıtmıştı.
97 versiyonu kesinlikle yeni versiyonlarıyla hatta sadece Berserk'le kısıtlamayalım tüm animeler göz önüne alındığında bir başyapıt en iyi 10'un içinde vardır, samimi söylüyorum fanboyluk yapmıyorum. Ama hocam 97 animesinde Golden Age Arc anlatılıyor da ondan... Yoksa sonraki hikayeyle iyi bir anime çıkarmak çok zor.

97 versiyonu kesinlikle yeni versiyonlarıyla hatta sadece Berserk'le kısıtlamayalım tüm animeler göz önüne alındığında bir başyapıt en iyi 10'un içinde vardır, samimi söylüyorum fanboyluk yapmıyorum. Ama hocam 97 animesinde Golden Age Arc anlatılıyor da ondan... Yoksa sonraki hikayeyle iyi bir anime çıkarmak çok zor.
İsteseler süper bir anime çıkarırlar bence :D Ama çöp de çizseler izleyeceğim :D İnsan ister istemez merak ediyor nasıl aktarmışlar diye.

casca'nın aklı cidden başında mı yani şimdi.. üstüne başına bakarsak çok elf teması var o yüzden flashback olduğunu düşünmüyorum... saçlarını da kesmiş sanırım rahat olmak için.... inşallah tekrar delirmemiştir... 2009'dan beri aklının başına gelmesini bekliyordum........

Casca nasıl pat diye düzeldi ki daha geçen beter durumdaydı yanlış anlamayın Casca sıktımıştı beni zaten artık. Gene de sonuçta kaç yüz bölümdür düzelecek diye okuttu bize mangaka pat diye göstermeden aha bak düzeldi derse bayağı komiğime gider. Yoksa en başından beridir saçmalıktı kaç yılın Casca denen karakatere harcanması.

Casca nasıl pat diye düzeldi ki daha geçen beter durumdaydı yanlış anlamayın Casca sıktımıştı beni zaten artık. Gene de sonuçta kaç yüz bölümdür düzelecek diye okuttu bize mangaka pat diye göstermeden aha bak düzeldi derse bayağı komiğime gider. Yoksa en başından beridir saçmalıktı kaç yılın Casca denen karakatere harcanması.
Aslında düzelmişti, biz Gatts ile Casca'nın karşılacağı anı bekliyoruz.

https://readberserk.com/chapter/berserk-chapter-355/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık