Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Berserk - Teşekkürler Kentaro Miura

One punch man gibi bu seri'de haddinden fazla bekletiyor okuyucuyu ama ikisi arasında ki fark biri 20 sayfa çıkarırken diğeri 200 sayfa çıkarıyor. Berserki yazan adam nasıl bu kadar yavaş yazıyor ve popüleritesini nasıl bu kadar koruyor bu yavaslıkla ilginç doğrusu.

One punch man gibi bu seri'de haddinden fazla bekletiyor okuyucuyu ama ikisi arasında ki fark biri 20 sayfa çıkarırken diğeri 200 sayfa çıkarıyor. Berserki yazan adam nasıl bu kadar yavaş yazıyor ve popüleritesini nasıl bu kadar koruyor bu yavaslıkla ilginç doğrusu.
Kaliteli ve tek yapıyor. Detayı yavaş yavaş yediriyor, işler nihayete erdiğinde heyecan be coşku patlaması oluyor. Ancak o kadar bekleyip, böyle boktan bölümler görünce sövmeden edemiyoruz.

Kaliteli ve tek yapıyor. Detayı yavaş yavaş yediriyor, işler nihayete erdiğinde heyecan be coşku patlaması oluyor. Ancak o kadar bekleyip, böyle boktan bölümler görünce sövmeden edemiyoruz.
One punch man çizim olarak daha beyendiğim bir seri tabi ki berserkin de ondan kalır yanı yok ama ortada su götürmez bir gerçek var. Bu yavaşlıkla yeni okuyucu kitlesi kazanamaz var olanı da tek tek elinden kaybeder gibi geliyor bana. Kendimden biliyorum zamanında severek takip ettiğim bir seriydi ama şuan acayip soğumuşum hiç heycanlandırmıyor beni bölüm çıksa bile. Neden ? çünkü böyle bir seri olduğunu unutacak kadar süre geçmiş aradan neyin ne olduğunu anlamak için bir önceki bölümü okumam gerekiyordu, bir süre sonra sıkıyor bu durum haliyle.

Berserk artık kültleşmiş bir eser. Kentaro ne kadar bizi gıcık etse de işini iyi yapar. Evet şu an birazcık seri sarsılmış olsada daha irdelenecek o kadar konusu var ki... Popülaritesi hiçbir zaman düşmez Berserk'in.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık