Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Battle Royale'de Siz Olsaydınız?

Seride kafasına sıkanlar da mevcut. Adam oynamamayı seçiyor. Kurtulamayacağını düşünerek mortingen şıtraze.

Karşımda şöyle birinin öldüğünü düşününce :D Arbaleti de hangi seri de görsem çok kral bir silah olduğu hemen belli oluyor.

Eğer tehlikeli bölgelerin belirlenmesine kadar hayatta kalabilirsem , bölgeler belirlendiğinde kaybolup muhtemelen ölürüm. Son evimi 3 ayda öğrendim. Her gün giderken kaybolurdum. Onun dışında , 100 kere başkalarıyla gittiğim bir yeri , 101. de tek başıma bulamadığım çok oldu. Sonradan yadırganmamak için genelde yeni tanıştığım insanlara bu özelliğimi söylerim. İşin garip yanı hafızam normalde çok çok iyidir. Seneler önce konuştuğum halde forumda ki çoğu kişi hakkında öğrendiklerim hala aklımda.

Eğer tehlikeli bölgelerin belirlenmesine kadar hayatta kalabilirsem , bölgeler belirlendiğinde kaybolup muhtemelen ölürüm. Son evimi 3 ayda öğrendim. Her gün giderken kaybolurdum. Onun dışında , 100 kere başkalarıyla gittiğim bir yeri , 101. de tek başıma bulamadığım çok oldu. Sonradan yadırganmamak için genelde yeni tanıştığım insanlara bu özelliğimi söylerim. İşin garip yanı hafızam normalde çok çok iyidir. Seneler önce konuştuğum halde forumda ki çoğu kişi hakkında öğrendiklerim hala aklımda.
Ha tabi buna paralel olarak adres sorma yeteneğim çok gelişti. Gözüne baktığımda kim nereyi ne kadar bilir anlıyorum... Hiç bilmediğim bir yeri doğru kişilere sorup çok kolay buluyorum. Neyse gereksiz bir ayrıntı oldu...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık