Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Batman vs. Captain America

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    74
Ona bakarsan Luffy de hep öyle kazanıyor, hep koşulların yerine gelmesi ihtimaline bağlı :)

Kaido dövüşü mesela, sudan Law kurtarırsa, Caribou yemek verirse, o sırada Kaido oyalanırsa, ölünce Nika meyvesi uyanırsa, dev yumruğa Kaido kafa atmayı tercih ederse, Kaido magmaya düşerse, volkan patlarsa ve aklıma gelmeyen sayısız koşulun sağlanmasıyla kazanıyor. Diğer dövüşleri de böyle, yabancı olmaman lazım. :)

Aradaki fark Batman koşulları kendi oluştururken Luffy'ye Allah yardım ediyor. :)
Luffy zayıf yönüyle yenmedi yalnız. Bildiğin vura vura gebertti.:D Yok kriptonit bulayım yok dram kasayım psikolojisi bozulsun gücü düşsün değil.

Vura kıra yendi.:D

Batman sadece baba parası yiyor demek için hayatta hiç Batman filmi ve ya çizgi romanı okumamış olmak lazım herhalde.

Tanımlandıkları şekilde karşılaştırırsanız tutarlı sonuç elde edersiniz. Batman kurşun geçirmez motoru tek tekmeyle ikiye ayırmış mesela, RPG'nin yapamayacağı şeyi tekmeyle yapması tutarlı mı sizce?

Hulk da Kaptanı kollarının arasına alıp pestilini çıkarana kadar sıktı ama yine yürümeye devam etti. Tonlarca ağırlığı kaldıran Hulk yaptı bunu.

Nasıl tanımlandığına göre karşılaştırma yapın. Batman hiçbir zaman Kaptan kadar fiziksel olarak güçlü olamaz.

Batman hiçbir zaman Kaptan kadar fiziksel olarak güçlü olamaz.
Adamlar sana çizgi romandan sayfa paylaşıyor. Buyur abim sen de bu kadar net olarak olamaz diyorsan sen de paylaşır mısın?

(Vardır yoktur demiyorum bu kadar net yargı veriyorsan bilmen lazım olduğu için diyorum.)

Adamlar sana çizgi romandan sayfa paylaşıyor. Buyur abim sen de bu kadar net olarak olamaz diyorsan sen de paylaşır mısın?

(Vardır yoktur demiyorum bu kadar net yargı veriyorsan bilmen lazım olduğu için diyorum.)
Ben de zaten çizgi romanlardan yola çıkarak yazıyorum bunları.

Batman insan diye tanımlanıyor, insan diye övülüyor. Ama ne hikmetse kurşun geçirmez bir zırhı tek tekmeyle parçalıyor. Tanımlamaya aykırı bir durum bu. Demek ki Batman insan değil.

Kaptan ise bir insanın maksimum seviyesi olarak tanımlanıyor, bu şekilde anlatılıyor. Ama Hulk'tan yumruk yemesine rağmen ayakta kalıyor. Bu da abartı.

O yüzden ben tanımlandıkları şekle göle kıyaslıyorum. Yoksa Kaptan yeri geliyor muazzam ilahi güçler kazanıyor bazı serilerde. Aynı şey Batman için de geçerli, Darkside'dan hasar alıp ölmüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık