Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Basketbol Sohbet

Konuya sadece ben yazıyormuşum gibi geliyor. :D

ANÇ yönetimine dair parlayan tek isim var benim için Umut Tahir Güneş. Nedim Yücel ve Dušan Alimpijević 'i takıma kazandırmasının yanında önemli takviyelerle ciddi bir takım oturttu. Evet, bir Fenerbahçe ya da Efes seviyesinde değil takım ama geçen sezon az daha küme düşüyordu. Güzel toparlandı. Üstelik ligde ve Eurocup'ta iyi işler yapılıyor şu anlık. Maşallah diyelim.

Bununla birlikte nasıl yaptıysa kadın basketbol takmını Eurolig elemelerine soktu. Kaybetti belki ama o takım da şu an Eurocup'ta grup birinci oldu. Son 32ye kaldılar. En son 19/20 sezonunda EuroCup'a katılmış bu takım.

Umarım (Hasan Arat olur diye düşünüyorum.) Yeni yönetim, sadece futbola odaklanarak bu emeği ziyan etmez. Gerçi Hasan Arat'ın heba edeceğini düşünmüyorum çünkü en iddialı projelerinden birisi yeni salon projesi.

Konuya sadece ben yazıyormuşum gibi geliyor. :D

ANÇ yönetimine dair parlayan tek isim var benim için Umut Tahir Güneş. Nedim Yücel ve Dušan Alimpijević 'i takıma kazandırmasının yanında önemli takviyelerle ciddi bir takım oturttu. Evet, bir Fenerbahçe ya da Efes seviyesinde değil takım ama geçen sezon az daha küme düşüyordu. Güzel toparlandı. Üstelik ligde ve Eurocup'ta iyi işler yapılıyor şu anlık. Maşallah diyelim.

Bununla birlikte nasıl yaptıysa kadın basketbol takmını Eurolig elemelerine soktu. Kaybetti belki ama o takım da şu an Eurocup'ta grup birinci oldu. Son 32ye kaldılar. En son 19/20 sezonunda EuroCup'a katılmış bu takım.

Umarım (Hasan Arat olur diye düşünüyorum.) Yeni yönetim, sadece futbola odaklanarak bu emeği ziyan etmez. Gerçi Hasan Arat'ın heba edeceğini düşünmüyorum çünkü en iddialı projelerinden birisi yeni salon projesi.
Hasan Arat sağlam geliyor cidden.

Euroleague getirisi götürüsünü tutmayan bir organizasyon olduğu söyleniyordu.Çok para harcayıp başarı tutturmaya çalışmak zorunda kalınıyor ve karşılığını alamadıklarından bahsediliyordu.Daha mütevazi bütçelerle yapabileceklerini düşünüyorlarsa orasını bilemem.Sonuçta bir Partizan Kızılyıldız veya Zalgiris değiliz mecbur biraz fazla para harcamak zorunda takımlarımız.

Bilen varsa bir şey soracağım. Bursa Kadın Basketbol takımı Eurocup maçı için İngiltere'den vize alamamış. Bu durumda sadece 1i sakat 5 kişiyi götürebilmiş maça. Buna nasıl müsaade ediyor turnuva yöneticileri. Adil bir durum değil kesinlikle. Tamam evinde de kaybetmiş Bursaspor. Eleneceği kesin gibiymiş zaten ama bu etik değil. Buna bir tepki konması gerekmiyor mu? Yani yarın diyelim, futbolda City ya da Liverpool ile herhangi bir Türk takımı eşleştiği zaman aynısını yapsak buna müsaade edecekler mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık