Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bartholomew Kuma vs. Dracule Mihawk

Bu şartlarda olabilecek Vs Sonucu ne olur ?

• Kuma rahat alır.

Kullanılan: 2 4.7%
  • Kuma zorlanarak alır.

Kullanılan: 4 9.3%
  • Berabere Kalırlar..

Kullanılan: 0 0.0%
  • Mihawk zorlanarak alır.

Kullanılan: 15 34.9%
  • Mihawk rahat alır.

Kullanılan: 22 51.2%

• Kullanılan toplam oy
    43
  • Anket kapatılmış .
Mihawk'ı sevmeyen birisi olarak rahat alır diyorum. (Sevmeme kısmını fan muhabbeti yapılmasın diye yazdım. )

Kumayı neden rahat alamasın la. 2 yıl önceki zoro darbe vurabilmişti. Ama gücü yetmediği için kalıcı hasar verememişti. Mihawk dokunduğu uzvunu söker atar. Kuma yarim saat dayanırsa şükretsin diyeceğimde bence okadar bile dayanamaz.

Kuma yi cok hafife aliyorsunuz bence. Ben de Mihawk in kazanabilecegini dusunuyorum ama rahat, kesin ya da her turlu Mihawk kazanir diyemem. Epey zorlu bir savas olur.

Zoro nun Kuma ya vurabilmesinin sebebi dikkatsizligi. Luffy ile ilgilenirken ani bir saldiri yapiyor Zoro. Dikkati rakibi uzerinde oldugu surece Kuma ya saldiri isabet ettirmek cok zor.

Kuma'nın gücü Mihawk'a ters gelebilir. Attığı slashları geri sektirebilir. Yine de galip ayrılan taraf Şahin olur zorlanarak...

Devrim ordusunun eski komu6anlarından birini çok hafife almayın.
Shcilerde biri 1. diğeri 3. sırada çok zorlu bir savaş olur.

Urus shockkitlesel kozmik bir güc bana göre ve dokunulduğu anda patlıyor Mihawk buna yakalanırsa dövüşü kybetme ihtimali bile var.

Son düzenleme:
Mihawk alır değil de Rahat Alır diyen arkadaşlar dayanak noktalarınızı merak ediyorum..

Zira Kuma denilen adam Serinin en hızlı sıralamasında ilk 5 hatta 3'e rahat girer hız konusunda her türlü üstün. Ayrıca her türlü saldırı,cisim kılıç gibi kesici delici aletlere karşı meyvesinin dezavantajı yok. Şok saldırılarınıda durdurabilecek bir güç olduğunu sanmıyorum deliyor geçiyor..

Tam olarak Mihawk nasıl ve hangi gücü ile RAHAT alıyor açıklarsanız seviniriz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık