Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Baldur's Gate 3 (2023)

En sevdiğin karakterler hangileri ? Sıralama yapsana :d
Shadowheart
Dark Urge (bence bu da sayılır :D )
Minthara
Karlach
Astarion
Gale
Wyll
Minsc
Jaheria
Halsin

Npc'leri saymıyorum yoksa çok uzar liste ama onları da katmam gerekse özellikle Kethric Thorn ve Balthazar'ı koyardım listeye
*Edit* Aslında Astarion bir tane üste de çıkabilir çok emin olamadım şuan oralarda. Senden de bekliyorum bir liste ayrıca :D

Shadowheart
Dark Urge (bence bu da sayılır :D )
Minthara
Karlach
Astarion
Gale
Wyll
Minsc
Jaheria
Halsin

Npc'leri saymıyorum yoksa çok uzar liste ama onları da katmam gerekse özellikle Kethric Thorn ve Balthazar'ı koyardım listeye
*Edit* Aslında Astarion bir tane üste de çıkabilir çok emin olamadım şuan oralarda. Senden de bekliyorum bir liste ayrıca :D
Astarion
Gale
Minsc
Halsin
Jaheria
Karlach
Minthara (Oynamadım ama bir kaç şeyini izledim hoşuma gitti. Oynarsam üstte olabilir)
Shadowheart
Kurbağa surat Laezel
Wyll (aşırı pehlivan hikayesi satıyordu bana. Çok kaskın bir karakter)

Dark Urge oynamadım. Ama eminim çok seveceğim karakter olacak. Zaten tekrar indirdiğim vakit Bu oyuna bolca vakit ayıracam. NPC ise Thorm, Rafael, Enver Gortash ve Elminster'ı çok çok severim. Ardından Zevlor, Alfira, Dammon, Oprheus ve Mol'u severiz. Şu an aklıma gelenler bunlar.

Astarion
Gale
Minsc
Halsin
Jaheria
Karlach
Minthara (Oynamadım ama bir kaç şeyini izledim hoşuma gitti. Oynarsam üstte olabilir)
Shadowheart
Kurbağa surat Laezel
Wyll (aşırı pehlivan hikayesi satıyordu bana. Çok kaskın bir karakter)

Dark Urge oynamadım. Ama eminim çok seveceğim karakter olacak. Zaten tekrar indirdiğim vakit Bu oyuna bolca vakit ayıracam. NPC ise Thorm, Rafael, Enver Gortash ve Elminster'ı çok çok severim. Ardından Zevlor, Alfira, Dammon, Oprheus ve Mol'u severiz. Şu an aklıma gelenler bunlar.
Aklıma gelmişken Mizora'ya da zaafım var. Yalan yok. :d @Kuromi

Aklıma gelmişken Mizora'ya da zaafım var. Yalan yok. :d @Kuromi
Mizora benimde aklımdan çıkmış, onu ve Emperor'u bende baya üstlere koyardım :D
Gale seviyorsan direkt o olarak oynarsan baya bir şey değişiyor. Onunla oynadığın versiyona özel 2 son eklediler birkaç ay önce, ekstra olarak onun familiar'ını da çağırabiliyorsun.
*Düzenledim, gözüküyor olması lazım şuan

Son düzenleme:
Mizora benimde aklımdan çıkmış, onu ve Emperor'u bende baya üstlere koyardım :D
Gale seviyorsan direkt o olarak oynarsan baya bir şey değişiyor. Onunla oynadığın versiyona özel 2 son eklediler birkaç ay önce, ekstra olarak onun familiar'ını da çağırabiliyorsun.
Gale'i sevmemdeki neden karakter benim düşünebileceğim şeyleri düşünüyor olması. Ayrıca mizacı komik ve sempatik. İyi karakter. Şahsen, Astarion, Elminster, Enver, Rafael, Halsin, Karlach ve Gale'le ateş başı otursak mükemmel muhabbetler dönerdi. Tabii Enver, Rafaelle arkadaşlık kurmak tehlikeli olurdu. :oops: Ancak kişilikleri olduğunu hissettiriyorlardı oyunda. Diğerleri hikaye karakteri işte. Jenerikler.

Gale'i sevmemdeki neden karakter benim düşünebileceğim şeyleri düşünüyor olması. Ayrıca mizacı komik ve sempatik. İyi karakter. Şahsen, Astarion, Elminster, Enver, Rafael, Halsin, Karlach ve Gale'le ateş başı otursak mükemmel muhabbetler dönerdi. Tabii Enver, Rafaelle arkadaşlık kurmak tehlikeli olurdu. tabi :) Ancak kişilikleri olduğunu hissettiriyorlardı oyunda. Ancak diğerleri hikaye karakteri işte. Jenerikler.
Tabi bu kadar kalabalık ortamda muhabbet kakafoni olacağı kesin. Ama olsun. Var bir hayalim işte :d

Arkadaşla başladığımız oyun bitti. Bununla birlikte oyunu 2. kez tam olarak tekrar bitirmiş oldum.
Bebeğim karlach ile birlikte avernusu altına üstüne getirmeli bir kısımda oynamak isterdim ama bu kısımlarda muhteşem. :utan:

Yeni güncelleme ile Dark urge olarak yine görüşeceğiz withers amcam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık