Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Baldur's Gate 3 (2023)

Oyunun başında (gemiden kaçmaya çalıştığımız kısım)3 kere öldüm.Benim noobluk bambaşka bir seviye ya.
Hala oralardaysan Shadowheart'ın büyü listesindeki "Command" büyüsünü kullanmanı öneririm. Komutan'ın elindeki kılıcı yere attırabiliyorsun. Daha sonra kılıcı alıp kaçabilirsin yada keserken işin kolaylaşmış olur.

Alışırsın daha ne savaşlar dönecek. O tieflingle ya da mind flayerla hiç savaşmak için uğraşma kaçmaya bak
Hala oralardaysan Shadowheart'ın büyü listesindeki "Command" büyüsünü kullanmanı öneririm. Komutan'ın elindeki kılıcı yere attırabiliyorsun. Daha sonra kılıcı alıp kaçabilirsin yada keserken işin kolaylaşmış olur.
Ya o kısımda bir kere öldüm öncesinde bir şeyi parçalayınca asit çıktı asite öldüm.Sonra diriltiyeyim dedim gene öldüm:D Kendimden utandım resmenxd

@LaughTale dediği gibi ahtapot kafaya hiç bulaşmadan kaçtım öylece

Ya o kısımda bir kere öldüm öncesinde bir şeyi parçalayınca asit çıktı asite öldüm.Sonra diriltiyeyim dedim gene öldüm:D Kendimden utandım resmenxd
O kısım baya zor gerçekten. Ben hala arada farklı bir karakter açıp challenge olsun diye hepsini kesmeye çalışıyorum. Etraftaki patlayan mor varilimsileri, mage handleri falan kullanmama rağmen en fazla 10 turdan sonra gelen cambionlardan 1 tanesi kalacak şekilde bitirebildim. Bütün hepsini kesmek aşırı zor.

Tempest sorcerer tek vuruşta 250 atıyor bossa. Alan hasarlarıyla bir turda 1k dan fazla damage bırakabiliyor. Honor mode u bitirmem de katkısı çok büyük. Hemen hemen her şeye hakimim en güçlü gördüğüm tempest cleric sorcerer oldu. İkinci de cleric. Sadece hayvan gibi can verdiği için değil tüm hasara karşı takımın direncini arttırıyor ve damage bile yemiyorsunuz. Tempest sorcerer ı alta bırakıyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık