Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Avatar: En Güçlü Hava Bükücü

En Güçlü Hava Bükücü

• Kullanılan toplam oy
    33
  • Anket kapatılmış .
Adam öldürmüş sonuçta, Zaheer tabi.
O zaman Gyatso eklensin ankete, adam toplu katliam yaptı ateş bükücülere
Aang prime halinde Gyatso'yu geçebilmişmidir acaba diye tartışmamız gerekirken konuda Gyatso yok. Aang sadece hava bükücü olsaydı bence Gyatso'yu geçerdi ama hayatı boyunca hava bükücü tekniklerine Gyatso kadar yüklenmiş olacağını düşünmüyorum adam avatardı sonuçta. Terorist Zaheer'in uçması üzücü bir olay aslında güçle alakalı bir mevzu değil. O şekilde edineceğim güç sektörsün gitsin. Tenzin de Zaheer'den daha iyi bir hava bükücüydü. Tenzin'in gerçek bir hava bükücü nasıl olur diye gösterdiği o kısa dövüş lezbanın en epik anlarından biridir ayrıca.
Gyatso yok çünkü bükmesiyle ilgili bir sahne görmedik. Seride ismen veya gücü gösterilmeyen karakterleri koymadım. Zira daha sonra bu başların şampiyonlarını tek başlıkta karşılaştıracaktım ki vazgeçtim artık. Count Alucard öyle yazmamın sebebi doğrudan birini öldürdüğünü görmemiz(toprak kraliçesi) yani gereksiz bir ironi yapma amacı gütmüşsün.

O bölümü hatırladım şimdi, haklısın o zaman önceki avatarların gücünü kullanabiliyormuş. O zaman avatarların hepsi normal kişilerin yaptığı tüm element tekniklerini biliyordur mantıken. Avatar formundayken yıldırım ya da kan büken oldu mu hatırlamıyorum ama bence avatar formu tüm element kullanıcıların zirvesi olması lazım. Yani avatar formu aang sadece hava tekniklerini kullansa tüm hava bükücülerden tehlikeli olmalı. Ya da diğer elementler için de aynı şey olmalı. Korranın tüm sezonlarını izlemedim ama youtube da izlediğim kadarıyla avatar formundayken çok yetersiz kaldığı zamanlar olmuş (teknik açıdan) bana garip geldi bu. Animeyi devam ettirmek için avatar formunun gücünü kısmışlar gibi.
Avatarlar avatar moda geçtiğinde tüm yaşamları bir kişilik haline geliyor. Bu yüzden her avatar modu öncekinden daha güçlü diyebiliriz. Korra'nın olaylarında birçok faktör var, Ravaa ile bağlantısını yitirdi ve zehirlendi.

Avatarlar gayet de güçlü bükücü olabiliyorlar. Sadece bunun için genellikle zaman gerekli. Altta Roku'nun geçmişini görebilirsiniz. Her birinde en iyi olmayabilir ama yeterince iyi bükmede.

Gyatso yok çünkü bükmesiyle ilgili bir sahne görmedik. Seride ismen veya gücü gösterilmeyen karakterleri koymadım. Zira daha sonra bu başların şampiyonlarını tek başlıkta karşılaştıracaktım ki vazgeçtim artık. Count Alucard öyle yazmamın sebebi doğrudan birini öldürdüğünü görmemiz(toprak kraliçesi) yani gereksiz bir ironi yapma amacı gütmüşsün.

Avatarlar avatar moda geçtiğinde tüm yaşamları bir kişilik haline geliyor. Bu yüzden her avatar modu öncekinden daha güçlü diyebiliriz. Korra'nın olaylarında birçok faktör var, Ravaa ile bağlantısını yitirdi ve zehirlendi.

Avatarlar gayet de güçlü bükücü olabiliyorlar. Sadece bunun için genellikle zaman gerekli. Altta Roku'nun geçmişini görebilirsiniz. Her birinde en iyi olmayabilir ama yeterince iyi bükmede.
Ben ironi yapmadım ki. Ciddiydim... Öldürebilmek önemli bir güçtür. Seride Hava Bükücüler görece nazik bir yapıda gösterildi. Öldürebilen bir hava bükücü savaşırken her şeyiyle savaşabilir. Diğer bükücüler için olmasa da hava bükücüler için önemli bir konu. Ben, benim gibi düşündüğünüz için böyle yazdığını sanmıştım. Yanılmışım.

Ben ironi yapmadım ki. Ciddiydim... Öldürebilmek önemli bir güçtür. Seride Hava Bükücüler görece nazik bir yapıda gösterildi. Öldürebilen bir hava bükücü savaşırken her şeyiyle savaşabilir. Diğer bükücüler için olmasa da hava bükücüler için önemli bir konu. Ben, benim gibi düşündüğünüz için böyle yazdığını sanmıştım. Yanılmışım.
Kusura bakma yanlış anlamışım, özür dilerim. Aslında ters tepki veren biri de değilim ama dediğim gibi kusura bakma.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık