Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Avatar Dünyasında Ne Bükmek Isterdiniz?

Avatar dünyasında ne bükmek isterdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    141
Yazildimi bilmiyorum ama korra serisinde hava bukucunun biri asmisti istedigi gibi havada suzuluyordu.Ayreteb eleman havayi manupule edebiliyorsu korra yi bu sekilde oldurecekti az kalsin bence en tehlikelisi hava havayi manupule edersen oksijen olmadigindan ateste etkisiz kalir ve bir insana uygulandiginda etrafindaki hava olmadan kan basincini dengeleyemedeginden uzaydaki gibi kan damarlari patlar kisacasi iyi kullanilirsa en olumculu en masum gorune olmasina ragmen hava
Not:korra serisindeki lawbukme olayi bana sacma geliyor lawi ates bukucu bukse anliyacagimda toprak bukusu atesi ile lavi olusturup nasil bukuyor bence sacma ates bukucu olsa olusturdu topraga ekledi atesi bukuyor deriz ama toprak bukucu icin bana sacma geliyor.

Doğru hatırlıyorsun. Orada ateşin gerçek kullanım şekli olan " hayat , canlılık " formuna geçiyorlar.
O zamanlarda ki ateş bükücüler ise tamamına yakını öfke temelli büküyor. GÜçlerinin kaynağı oradan geliyordu.
İroh'un ejderhaları öldürdüğünü sandıkları ve son olanlar olduklarını düşündükleri için bir daha oraya gitmiyorlardı herhalde.
İroh'tan sonrakilerin nefretle bükmeleri normal. Yukarıdaki mesajımda duygulardan değil de senin dediğin gibi 'hayat,canlılık'tan gelmeye başladığını anlatmaya çalışmıştım. Sen daha iyi anlatmış oldun.

Ateş, toprak ve su bükenlerin G2 diye tabir edebileceğimiz; yıldırım, demir, kan vs. türleri olmasına rağmen baya baya ustalık gerektiren tekniklerdi onlar. Hiç bana gelmez o kadar kasmak, o yüzden Hava bükmek isterdim. Uçan bizon ile sağda solda boş beleş takıl, temiz iş.

boru bukmek isterdim, tesisatci olarak calismistim plastik borulari yarim saat isittiktan sonra yavas yavas bukuyordum, zamanimi bos yere harciyordum, cunku patron hazir bukulmuslerden getirmiyordu, daha pahali oldugu icin.

boru bükücü

Uçmak için falan hava diyenler olmuş. Korranın ilk sezonunu bile doğru düzgün izlemedim ama bildiğim kadarıyla kan bükme tekniğini her istediğimizde yapabilecek kadar geliştirebiliyoruz. Ben de işsizin teki olduğumdan sabah akşam çalışır, kan bükmenin son seviyesine kadar ulaşırdım.

Öncelikle üst seviye bir avatar veya göremediğin bir yerden yıldırım atan birisi olmadıkça karşında durabilecek kimse yok.
Kan bükmek, kendi kanını da bükebilirsin demek. Bu da sadece uçmak değil, vücudunun sınırlarını aşarak, isteğine her türlü hareketi yapabileceğin anlamına gelir.
Karşıdan saldırı mı geliyor? Görebiliyorsun fakat sağ bacağını yeterince hareket ettiremeyecek durumdasın. Hemen bük bacağındaki kanı, hop süper insan hareketleri.

Zamanında çok düşünmüştüm. Kan bükme avatar evrenini çökertebilecek kadar güçlü bir teknik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık